• -1 27°/17°
  • Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Za wycieraczki aut zaparkowanych na Okólnej trafiły kartki. To ważna informacja! [zdjęcia]

15 listopada 2021, 13:38
fot. gorzowianin.com
Przebudowa ul. Okólnej jest już na finiszu. Wykonawca zajmie się we wtorek 16 listopada układaniem warstwy ścieralnej asfaltu na remontowanym odcinku, dlatego też prosi kierowców, aby nie stawiali aut na placu budowy. W tym celu za wycieraczki samochodów trafiły kartki z informacją o zamknięciu drogi i tym, że jeżeli ktoś nie zabierze swojego auta, to zostanie ono odholowane na koszt właściciela.

Przebudową ul. Okólnej na odcinku od ul. Pomorskiej do Teresy Marii Klimek zajmuje się firma Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo-Drogowe Drogus z Gorzowa. Koszt remontu 200-metrowego odcinka ul. Okólnej to 544 tys. 459,99 zł. Zgodnie z umową, firma ma czas do 23 grudnia 2021 roku na wykonanie wszystkich prac.

Jednak remont fragmentu ul. Okólnej zakończy się dużo szybciej. Prace na pierwszym odcinku od ul. Pomorskiej do ul. Poniatowskiego zakończyły się we wrześniu, natomiast obecnie na finiszu są roboty na odcinku od ul. Bema do skrzyżowania z ul. Teresy Marii Klimek.

W poniedziałek 15 listopada kierowcy, którzy zaparkowali swoje auta przy ul. Okólnej mogli znaleźć kartki za wycieraczkami swoich samochodów. Co na nich się znalazło? Bardzo ważna informacja na temat zamknięcia ul. Okólnej na kilka godzin we wtorek 16 listopada.

- W dniu 16 listopada przy ul. Okólnej droga będzie nieprzejezdna w godz. 10-14. W tym dniu będzie układana nawierzchnia asfaltowa. Prosimy o nieparkowanie aut na terenie budowy. Auta, które zostaną zaparkowane na terenie budowy w wyznaczonych godzinach, zostaną odholowane na koszt właściciela pojazdu - czytamy w komunikacie, który znalazł się nie tylko za szybami samochodów, ale również na słupkach wzdłuż placu budowy.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

1/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

2/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

2/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

3/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

3/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

4/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

4/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

5/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

5/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

6/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

6/6 Ulica Okólna zostanie zamknięta

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości