Wiadomości

Mikołaj do wynajęcia w Gorzowie

1 grudnia 2022, 10:07
Chcesz zrobić swojemu dziecku i rodzinie niespodziankę w Wigilię? Na terenie Gorzowa i okolic można wynająć osobę, która w profesjonalnym przebraniu wręczy prezenty bliskim. Ceny za taką usługę zaczynają się od 100 zł i mogą wynieść nawet 675 zł.

Pamiętacie, kto w waszym dzieciństwie przebierał się za św. Mikołaja? Był nim wujek, dziadek czy też sąsiad, który w innym pokoju szybko przebierał się w czerwony kubrak i zakładał białą brodę. Jednak te czasy, kiedy ktoś z najbliższych nam osób przebiera się za Mikołaja powoli mijają. Wszystko przez to, że coraz bardziej popularne staje się zamawianie wizyty profesjonalnego Mikołaja w domu.

Taki świąteczny biznes kwitnie od dawna w największych miastach w Polsce, a od kilku lat usługi zawodowych Mikołajów stają również coraz bardziej popularne w Gorzowie i okolicach. Oferty Mikołajów można znaleźć nie tylko na portalach ogłoszeniowych, ale również w mediach społecznościowych. Mikołaja można wynająć zarówno na 6 grudnia, jak i 24 grudnia – jednak w przypadku Wigilii cena jest wyższa.

Przeglądając oferty, jedno jest pewne – jest zdecydowanie drożej, niż przed rokiem. W ubiegłych latach ceny zaczynały się od 50 zł. Teraz trzeba zapłacić co najmniej 100 zł. Górna granica to nawet 700 zł.

Mikołaj do wynajęcia w Gorzowie. Jakie są ceny?

Jeden z Mikołajów oferuje wręczanie prezentów oraz możliwość zrobienia zdjęć. Za wizytę 10-15 minut w domu cena wynosi 180 zł. Z kolei za odwiedziny w przedszkolu czy w firmach trzeba będzie zapłacić już 350-500 zł. Co istotne, Mikołaj pracuje w Wigilię tylko do godz. 20.

- Gwiazdor z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnym podejściem do najmłodszych klientów oraz z ogromnym poczuciem humoru chętnie sprawi uśmiech na twarzy Twoich pociech - opowiada Mikołaj Robert. Cena? Od 100 zł. Z kolei Mikołaj Damian za 20-minutową wizytę 6 grudnia bierze 150 zł, a w Wigilię 200 zł. - Twoim Mikołajem nie jest amator, mam 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi – podkreśla Mikołaj Damian.

Najdroższa jest oferta profesjonalnej firmy. Jednak tutaj mamy do wyboru kilka pakietów, które różnią się długością wizyty oraz oczywiście ceną. Wizyta SzybkiPrezent 10 minut - 195 zł, Wizyta Standard 20 minut- 275 zł, Wizyta EkstraM 30 minut - 365 zł. Najdroższą opcją jest Wizyta Long, która trwa godzinę i kosztuje aż 675 zł.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości