• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 52 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Ktoś znowu podpala śmietniki w mieście

13 listopada 2021, 17:27
fot. Damian Pyta
Gorzowscy strażacy w ciągu kilkudziesięciu minut wyjeżdżali cztery razy do płonących śmietników. Do pożarów doszło przy ul. Kosynierów Gdyńskich, Matejki i Mościckiego. Strażacy nie mają wątpliwości, że były to celowe podpalenia, a ogień podłożyła ta sama osoba. Dlatego też na miejsce wezwano policję.

Ostatni raz do serii podpaleń śmietników w mieście doszło pod koniec września. Wówczas 23-letni mężczyzna podpalał śmietniki, a następnie wszystko relacjonował na facebooku. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Podpalał śmietniki i samochody. Wszystko relacjonował na żywo na facebooku".

Natomiast w sobotę 13 listopada doszło do kolejnej serii podpaleń śmietników w mieście. Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał o godz. 16.32 zgłoszenie o pożarze śmietnika przy ul. Kosynierów Gdyńskich, następnie o godz. 16.57 strażacy wyjechali do pożaru dużego kontenera na śmieci przy ul. Matejki obok Kauflandu, a kilkanaście minut później, bo o godz. 17.10 otrzymali zgłoszenie o pożarze kolejnego śmietnika przy ul. Kosynierów Gdyńskich, tym razem w rejonie numer 32 obok Żabki. Natomiast o godz. 17.21 wyjechali do pożaru śmietnika przy ul. Mościckiego.

Strażacy nie mają wątpliwości, że są to celowe podpalenia, dlatego też na miejsce została wezwana policja.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości