Wiadomości

Wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z wysokości

3 listopada 2021, 11:43
fot. czytelnik Tomasz
W środowe przedpołudnie doszło do wypadku na budowie nowych bloków mieszkalnych przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie. Podczas prac budowlanych, mężczyzna spadł z wysokości 2 piętra. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W środę 3 listopada o godz. 11.18 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pomocy w zabezpieczeniu lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie. Doszło tam do wypadku na budowie. Na miejsce został wysłany śmigłowiec LPR, ponieważ w mieście nie było wolnej karetki. Kiedy zwolił się zespół, na miejsce dojechało również pogotowie.

Przy ul. Kostrzyńskiej trwa budowa nowych bloków mieszkalnych i tam właśnie doszło do wypadku. Podczas prac budowlanych, mężczyzna spadł z wysokości 2 piętra. Został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala z urazem wielonarządowym.

- Jesteśmy na miejscu i wyjaśniamy okoliczności zdarzenia. Sprawa zostanie przekazana do inspekcji pracy - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości