• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut. Wpadł w ręce policji [FILM]

3 listopada 2021, 11:25
foto: KMP w Gorzowie
Wybijał szyby, wyrywał lusterka i niszczył karoserie w napotkanych samochodach. Agresywny 28-latek został zatrzymany przez policjantów na ulicy Pomorskiej, ale wcześniej zdołał uszkodzić aż osiem pojazdów.

Wszystko działo się w nocy z niedzieli na poniedziałek na ulicach Gorzowa. Ze zgłoszenia wynikało, że świadek usłyszał, jak z rejonu jednego z parkingów dobiega dźwięk tłuczonego szkła. Podejrzany miał zostać spłoszony i rzucił się do ucieczki. 

- Funkcjonariusze na miejscu zauważyli zgłaszającego, który wcześniej widział mężczyznę przy jednym ze zniszczonych samochodów. Informacja o zdarzeniu trafiła do innych patroli. Świadek wraz z policjantami jechał ulicą Pomorską i przy stacji zauważyli mężczyznę odpowiadającą rysopisowi. Chwilę później na jego rękach były już założone kajdanki. Podejrzany był agresywny, nie chciał współpracować i nie wykonywał poleceń - opowiada Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Policjanci wrócili na miejsce zgłoszenia. W fordzie wybita była tylna szyba. Okazało się, że uszkodzonych zostało łącznie 8 samochodów. Na parkingu przy jednym ze sklepów policjanci zauważyli także inne pojazdy, które miały wybite szyby, urwane lusterka lub uszkodzoną karoserię. Na miejsce wezwano śledczych, którzy wykonali oględziny aut.

- Zatrzymany nie chciał podać swoich danych osobowych, a podczas całej interwencji był agresywny. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 28-latek. Kolejnego dnia nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania - dodaje Jaroszewicz. 

Mężczyźnie przedstawiono trzy zarzuty zniszczenia pojazdów. Kolejne może usłyszeć, gdy właściciele pojazdów wycenią swoje straty.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

1/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

2/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

2/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

3/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

3/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

4/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

4/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości