Wiadomości

Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut. Wpadł w ręce policji [FILM]

3 listopada 2021, 11:25
foto: KMP w Gorzowie
Wybijał szyby, wyrywał lusterka i niszczył karoserie w napotkanych samochodach. Agresywny 28-latek został zatrzymany przez policjantów na ulicy Pomorskiej, ale wcześniej zdołał uszkodzić aż osiem pojazdów.

Wszystko działo się w nocy z niedzieli na poniedziałek na ulicach Gorzowa. Ze zgłoszenia wynikało, że świadek usłyszał, jak z rejonu jednego z parkingów dobiega dźwięk tłuczonego szkła. Podejrzany miał zostać spłoszony i rzucił się do ucieczki. 

- Funkcjonariusze na miejscu zauważyli zgłaszającego, który wcześniej widział mężczyznę przy jednym ze zniszczonych samochodów. Informacja o zdarzeniu trafiła do innych patroli. Świadek wraz z policjantami jechał ulicą Pomorską i przy stacji zauważyli mężczyznę odpowiadającą rysopisowi. Chwilę później na jego rękach były już założone kajdanki. Podejrzany był agresywny, nie chciał współpracować i nie wykonywał poleceń - opowiada Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Policjanci wrócili na miejsce zgłoszenia. W fordzie wybita była tylna szyba. Okazało się, że uszkodzonych zostało łącznie 8 samochodów. Na parkingu przy jednym ze sklepów policjanci zauważyli także inne pojazdy, które miały wybite szyby, urwane lusterka lub uszkodzoną karoserię. Na miejsce wezwano śledczych, którzy wykonali oględziny aut.

- Zatrzymany nie chciał podać swoich danych osobowych, a podczas całej interwencji był agresywny. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 28-latek. Kolejnego dnia nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania - dodaje Jaroszewicz. 

Mężczyźnie przedstawiono trzy zarzuty zniszczenia pojazdów. Kolejne może usłyszeć, gdy właściciele pojazdów wycenią swoje straty.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

1/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

2/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

2/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

3/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

3/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

4/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

4/4 Agresywny mężczyzna zniszczył w nocy osiem aut

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości