Wiadomości

Potrącenie 84-letniego mężczyzny przez kierującego volkswagenem

21 października 2021, 16:57
fot. Anna Kluwak
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia 84-letniego mężczyzny przez kierowcę volkswagena przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Mężczyzna doznał urazu głowy i został zaopatrzony przez strażaków. Następnie ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Jak się okazało, 84-latek przechodził przez jezdnie w miejscu, gdzie nie ma pasów.

W czwartek 21 października o godz. 16.14 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Wyszyńskiego. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja.

Jak się okazało, doszło do potrącenia mężczyzny przez kierowcę samochodu osobowego marki volkswagen. Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie nie ma przejścia dla pieszych, na odcinku ul. Wyszyńskiego pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza, a rondem Wyszyńskiego. 

Potrącony mężczyzna doznał urazu głowy, został zaopatrzony przez strażaków, zanim na miejsce dotarło pogotowie.
- 84-letni mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, gdzie nie ma oznakowanego przejścia dla pieszych i został potrącony przez kierującego volkswagenem. Kierowca volkswagena był trzeźwy – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości