• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 62 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Potrącenie 84-letniego mężczyzny przez kierującego volkswagenem

21 października 2021, 16:57
fot. Anna Kluwak
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia 84-letniego mężczyzny przez kierowcę volkswagena przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Mężczyzna doznał urazu głowy i został zaopatrzony przez strażaków. Następnie ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Jak się okazało, 84-latek przechodził przez jezdnie w miejscu, gdzie nie ma pasów.

W czwartek 21 października o godz. 16.14 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Wyszyńskiego. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja.

Jak się okazało, doszło do potrącenia mężczyzny przez kierowcę samochodu osobowego marki volkswagen. Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie nie ma przejścia dla pieszych, na odcinku ul. Wyszyńskiego pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza, a rondem Wyszyńskiego. 

Potrącony mężczyzna doznał urazu głowy, został zaopatrzony przez strażaków, zanim na miejsce dotarło pogotowie.
- 84-letni mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, gdzie nie ma oznakowanego przejścia dla pieszych i został potrącony przez kierującego volkswagenem. Kierowca volkswagena był trzeźwy – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości