Kierowca opla wymusił pierwszeństwo i zderzył się z renault

20 października 2021, 12:11
fot. Anna Kluwak
W środowe przedpołudnie w Kłodawie koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów – opla combo i renault kangoo. 29-latek kierujący oplem wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym renault. W wyniku wypadku ranny został 68-letni kierowca renault oraz podróżujący z nim pasażer.

W środę 20 października o godz. 10.59 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Gorzowskiej w Kłodawie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy - renault kangoo i opel combo. - Według wstępnych ustaleń policjantów, 29-letni kierowca opla wyjeżdżał z ul. Wojcieszyckiej od strony jeziora i wymusił pierwszeństwo przejazdu na 68-letnim kierowcy renault, który jechał ul. Gorzowską w stronę Barlinka. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu, kierowca opla doprowadził do zderzenia z renault – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Siła uderzenia była na tyle duża, że oba auta zatrzymały się na pasie zieleni. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby – 68-letni kierowca renault oraz pasażer, który podróżował z mężczyzną. Ranne osoby zostały zabrane do gorzowskiego szpitala. W miejscu zdarzenia trzeba liczyć się z utrudnieniami.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości