• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Zablokowana ul. Walczaka. Na placu budowy znaleziono niewybuch

11 października 2021, 15:57
fot. Patryk Stachowiak
W poniedziałkowe popołudnie został zamknięty odcinek ul. Walczaka od ronda Gdańskiego aż do skrzyżowania z drogą na Wawrów i Wojcieszyce. Wszystko przez to, że na placu budowy odnaleziono niewybuch. Policjanci zabezpieczają teren i czekają na przyjazd saperów.

W poniedziałkowe popołudnie 11 października po godz. 14.20 do redakcji portalu gorzowianin.com zaczęli się zgłaszać czytelnicy, którzy informowali o zamknięciu ul. Walczaka na odcinku od ronda Gdańskiego aż do skrzyżowania na Wawrów i Wojcieszyce na wyjeździe z Gorzowa. Ponadto kierowcy wyjeżdżający z ul. Fieldorfa-Nila, nie mogą skręcić w prawo i są kierowani w stronę Różanek. 

Jak się okazało, policjanci zamknęli cały odcinek drogi, ponieważ na placu budowy, gdzie budowana jest druga nitka ul. Walczaka odnaleziono niewybuch. - Podczas prac ziemnych na placu budowy odnaleziono granat moździerzowy. Policjanci zabezpieczają miejsce, czekamy na przyjazd saperów - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Policjanci kierują na objazd przez Wawrów lub Wojcieszyce. Korek na drodze krajowej nr 22 od strony Różanek zaczyna się na wysokości Różanek Szklarni. Z kolei korek na Zawackiej i Łukasińskiego sięga aż do ronda Sybiraków przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
Utrudnienia potrwają do około godz. 17.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości