W czwartek 30 września o godz. 13.53 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Koniawskiej. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.
Jak się okazało, doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych – BMW, opla i mazdy. Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem BMW zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego, tuż za nim zatrzymał się oplem. Natomiast kierujący mazdą i nie wyhamował i uderzył w tył opla, który następnie uderzył w BMW stojące przed pasami.
- W wyniku zdarzenia poszkodowana została pasażerka opla w wieku 52 lat. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.
AKTUALIZACJA
Wprowadzono ruch wahadłowy.
![]() |
Projekt QUEEN SYMFONICZNIE z wielką orkiestrą
12 lutego 2023
kup bilet |
![]() |
Najpiękniejsze piosenki o Miłości! Wybitni Soliści, wspaniała Orkiestra!
25 marca 2023
kup bilet |
Najpiękniejsze piosenki o Miłości! Wybitni Soliści, wspaniała Orkiestra!
25 marca 2023
kup bilet |
|
![]() |
IRA AKUSTYCZNIE
28 stycznia 2023
kup bilet |