• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzowski MZK wysoko w rankingu Gazety Prawnej

30 września 2021, 13:25
Gorzowski Miejski Zakład Komunikacji jest wysoko oceniany przez ekspertów. W ogólnopolskim rankingu nasze MZK zajęło wysokie - czwarte miejsce.

Ranking organizowany jest przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Magazyn Strefa Gospodarki. Naszego przewoźnika wyprzedziły zakłady komunikacyjne w Warszawie i Tychach (pierwsze miejsce), w Opolu (drugie miejsce) oraz w Poznaniu i w Katowicach.

Podczas dokonywania oceny pod uwagę brane były takie dane jak: współudział w życiu lokalnych społeczności, integracja z lokalnymi społecznościami, prowadzona przez przedsiębiorstwa polityka jakości, polityka personalna, udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu środków unijnych. Bardzo szczegółowej analizie poddane zostały również kwestie finansowe, jak i kwestie techniczne, związane z eksploatowanym taborem.

- Miejsce naszego MZK w czołówce przedsiębiorstw w skali kraju to dla całego zespołu ogromne wyróżnienie jak i mobilizacja do dalszej, wytężonej pracy. Serdecznie dziękujemy kapitule konkursu za wyróżnienie oraz wszystkim naszym współpracownikom i klientom. To nasze wspólne wyróżnienie – podkreślił prezes MZK Roman Maksymiak.

Celem organizowanego rankingu było pokazanie newralgicznych i ważnych w funkcjonowaniu lokalnych społeczności przedsiębiorstw, które świadczą usługę lokalnego transportu zbiorowego.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości