Wiadomości

Gorzowski MZK wysoko w rankingu Gazety Prawnej

30 września 2021, 13:25
Gorzowski Miejski Zakład Komunikacji jest wysoko oceniany przez ekspertów. W ogólnopolskim rankingu nasze MZK zajęło wysokie - czwarte miejsce.

Ranking organizowany jest przez Dziennik Gazeta Prawna oraz Magazyn Strefa Gospodarki. Naszego przewoźnika wyprzedziły zakłady komunikacyjne w Warszawie i Tychach (pierwsze miejsce), w Opolu (drugie miejsce) oraz w Poznaniu i w Katowicach.

Podczas dokonywania oceny pod uwagę brane były takie dane jak: współudział w życiu lokalnych społeczności, integracja z lokalnymi społecznościami, prowadzona przez przedsiębiorstwa polityka jakości, polityka personalna, udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu środków unijnych. Bardzo szczegółowej analizie poddane zostały również kwestie finansowe, jak i kwestie techniczne, związane z eksploatowanym taborem.

- Miejsce naszego MZK w czołówce przedsiębiorstw w skali kraju to dla całego zespołu ogromne wyróżnienie jak i mobilizacja do dalszej, wytężonej pracy. Serdecznie dziękujemy kapitule konkursu za wyróżnienie oraz wszystkim naszym współpracownikom i klientom. To nasze wspólne wyróżnienie – podkreślił prezes MZK Roman Maksymiak.

Celem organizowanego rankingu było pokazanie newralgicznych i ważnych w funkcjonowaniu lokalnych społeczności przedsiębiorstw, które świadczą usługę lokalnego transportu zbiorowego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości