Wiadomości

Stal walczy o brąz. Jest zdecydowanym faworytem!

26 września 2021, 12:36
foto: Patryk Stachowiak
To już dzisiaj! Czy stalowcy zawieszą na swoich szyjach brązowe medale mistrzostw Polski? Wszystko na to wskazuje, bo drużyna z Gorzowa jest faworytem niedzielnego spotkania przy Śląskiej.

W ekipie gorzowskiej wszystko wydaje się być bardziej klarowne i jest dużo mniej niewiadomych co do formy poszczególnych zawodników - podsumowuje portal speedwaynews.pl. Widać już, że po kontuzji do pełni dyspozycji powrócili Martin Vaculík i Szymon Woźniak, co w połączeniu z Andersem Thomsenem i Bartoszem Zmarzlikiem może dać ekipie Stanisława Chomskiego pełną kontrolę wyniku w niedzielnym starciu z Fogo Unią. Dodatkowym atutem jest również fakt ośmiopunktowej zaliczki z pierwszego, wyjazdowego meczu, więc gorzowianie przystąpią do spotkania z większym spokojem i brakiem nerwów związanych z pogonią za wynikiem.

Jeżeli Unia chce jeszcze myśleć o medalu, to w tym przypadku kluczowa będzie forma trójki Emil Sajfudtinow, Jaimon Lidsey i Piotr Pawlicki. Ten tercet w pierwszym spotkaniu na „Smoczyku" łącznie zdobył całe 8 punktów, co dobitnie pokazuje czyich „oczek" zabrakło, by odnieść zwycięstwo na własnym torze. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości