Wiadomości

Stal walczy o brąz. Jest zdecydowanym faworytem!

26 września 2021, 12:36
foto: Patryk Stachowiak
To już dzisiaj! Czy stalowcy zawieszą na swoich szyjach brązowe medale mistrzostw Polski? Wszystko na to wskazuje, bo drużyna z Gorzowa jest faworytem niedzielnego spotkania przy Śląskiej.

W ekipie gorzowskiej wszystko wydaje się być bardziej klarowne i jest dużo mniej niewiadomych co do formy poszczególnych zawodników - podsumowuje portal speedwaynews.pl. Widać już, że po kontuzji do pełni dyspozycji powrócili Martin Vaculík i Szymon Woźniak, co w połączeniu z Andersem Thomsenem i Bartoszem Zmarzlikiem może dać ekipie Stanisława Chomskiego pełną kontrolę wyniku w niedzielnym starciu z Fogo Unią. Dodatkowym atutem jest również fakt ośmiopunktowej zaliczki z pierwszego, wyjazdowego meczu, więc gorzowianie przystąpią do spotkania z większym spokojem i brakiem nerwów związanych z pogonią za wynikiem.

Jeżeli Unia chce jeszcze myśleć o medalu, to w tym przypadku kluczowa będzie forma trójki Emil Sajfudtinow, Jaimon Lidsey i Piotr Pawlicki. Ten tercet w pierwszym spotkaniu na „Smoczyku" łącznie zdobył całe 8 punktów, co dobitnie pokazuje czyich „oczek" zabrakło, by odnieść zwycięstwo na własnym torze. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości