Wiadomości

Będzie się działo: piosenki Andrzeja Zauchy na Starym Rynku

23 września 2021, 11:55, mk
Sobotni wieczór na Starym Rynku w Gorzowie należeć będzie do fanów Andrzeja Zauchy. Artysta elektryzował i porywał publiczność w latach osiemdziesiątych. 30 lat po jego odejściu piosenki artysty nadal brzmią świetnie i są wykonywane przez wielu muzyków tworzących obecnie.

Sobotni wieczór warto sobie zarezerwować. Od 19:00 na Starym Rynku w Gorzowie, na scenie Dobry Wieczór Gorzów zabrzmią dobrze znane wszystkim utwory Andrzeja Zauchy w wykonaniu Marek Zalewski Band. To będzie prawdziwa podróż w czasie, do tego w jeden z ostatnich ciepłych dni. Pogoda ma dopisać, więc warto wybrać się do centrum miasta.

Andrzej Zaucha to artysta, którego piosenki stały się klasyką muzyki rozrywkowej. „C’est la Vie- Paryż z Pocztówki”, „Bądź moim natchnieniem” czy „Byłaś serca biciem” trafiają na polskie listy przebojów wszech czasów. To kompozycje niebanalne, czarujące melodią, genialnym tekstem, zaskakujące brzmieniem, a jednocześnie atrakcyjne dla każdego. 

Artysta odszedł nagle niemal trzydzieści lat temu, pozostawiając kilkaset utworów, z których postanowili zaczerpnąć muzycy. W koncercie przedstawią zatem największe przeboje, ale także nieodkryte lub zapomniane utwory Andrzeja Zauchy- piosenkarza, który swą energią, uśmiechem oraz niezaprzeczalnym urokiem podbił serca Polaków.

Zespół wystąpi w składzie:

Marek Zalewski- instrumenty klawiszowe

Arkadiusz Malinowski- gitara basowa

Marcin Nowak- gitary

Mariusz Lipiński- perkusja

Marek Kiona- śpiew, saksofony

Dobry Wieczór Gorzów: Koncert Marek Zalewski Band
 Sobota, 25 września 2021, godz. 19:00
 Scena na Starym Rynku
 Wstęp Wolny

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości