• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 109 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Będzie się działo: piosenki Andrzeja Zauchy na Starym Rynku

23 września 2021, 11:55, mk
Sobotni wieczór na Starym Rynku w Gorzowie należeć będzie do fanów Andrzeja Zauchy. Artysta elektryzował i porywał publiczność w latach osiemdziesiątych. 30 lat po jego odejściu piosenki artysty nadal brzmią świetnie i są wykonywane przez wielu muzyków tworzących obecnie.

Sobotni wieczór warto sobie zarezerwować. Od 19:00 na Starym Rynku w Gorzowie, na scenie Dobry Wieczór Gorzów zabrzmią dobrze znane wszystkim utwory Andrzeja Zauchy w wykonaniu Marek Zalewski Band. To będzie prawdziwa podróż w czasie, do tego w jeden z ostatnich ciepłych dni. Pogoda ma dopisać, więc warto wybrać się do centrum miasta.

Andrzej Zaucha to artysta, którego piosenki stały się klasyką muzyki rozrywkowej. „C’est la Vie- Paryż z Pocztówki”, „Bądź moim natchnieniem” czy „Byłaś serca biciem” trafiają na polskie listy przebojów wszech czasów. To kompozycje niebanalne, czarujące melodią, genialnym tekstem, zaskakujące brzmieniem, a jednocześnie atrakcyjne dla każdego. 

Artysta odszedł nagle niemal trzydzieści lat temu, pozostawiając kilkaset utworów, z których postanowili zaczerpnąć muzycy. W koncercie przedstawią zatem największe przeboje, ale także nieodkryte lub zapomniane utwory Andrzeja Zauchy- piosenkarza, który swą energią, uśmiechem oraz niezaprzeczalnym urokiem podbił serca Polaków.

Zespół wystąpi w składzie:

Marek Zalewski- instrumenty klawiszowe

Arkadiusz Malinowski- gitara basowa

Marcin Nowak- gitary

Mariusz Lipiński- perkusja

Marek Kiona- śpiew, saksofony

Dobry Wieczór Gorzów: Koncert Marek Zalewski Band
 Sobota, 25 września 2021, godz. 19:00
 Scena na Starym Rynku
 Wstęp Wolny

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości