Wiadomości

Będzie się działo: Janusz Radek w Gorzowie i Reni Jusis w Lubniewicach

17 września 2021, 14:47
źródło: facebook.com/dobrywieczorgorzow
Chociaż pogoda niezbyt dopisuje, to warto w ten weekend wybrać się na Stary Rynek w Gorzowie na koncert Janusza Radka lub do Lubniewic - tam zaśpiewa Reni Jusis. W artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii zabierze chętnych Teatr Piasku.

 Zobaczcie nasze weekendowe propozycje - nie tylko dla duszy, ale i dla ciała. 

 ChodźMY na spacer po Gorzowie! Tajemnice i skarby Teatru i Muzeum Lubuskiego

Sobota, 18 września 2021, godzina 10:00

wstęp: wolny

Kolejny spacer z cyklu ChodźMY na spacer po Gorzowie! Sobotnie przechadzki wpisały się już na stałe w krajobraz naszego miasta i cieszą się dość sporym zainteresowaniem mieszkańców. Tym razem, wraz z przewodnikami będziemy mogli poznać tajemnice Teatru i Muzeum Lubuskiego.

Koncert Janusz Radek - The Best of

Sobota, 18 września 2021, godz.: 19:00. Miejsce: Stary Rynek w Gorzowie

Wstęp: wolny

Janusz Radek to polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Karierę rozpoczynał od śpiewania poetyckiego – komponował piosenki do tekstów Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa i E.E Cummingsa. W latach 90. śpiewał w zespołach – punkrockowym i rockowych. Od 1999 często występuje w spektaklach teatralno-muzycznych. Był jednym z solistów Tryptyku Świętokrzyskiego (oratoria Świętokrzyska Golgota, Tu es Petrus i Psałterz Wrześniowy) Zbigniewa Książka i Piotra Rubika. Często zapraszany do udziału w koncertach okolicznościowych – gdzie wykonuje jednorazowo specjalnie przygotowane utwory lub covery znanych piosenek.

 Reni Jusis. Je Suis Reni.

Sobota, 18 września 2010, godzina 19:00. Miejsce:Gminny Ośrodek Kultury "Pod Morwą" w Lubniewicach. 

Wstęp: 60 złotych

Tym razem ikona polskiej muzyki klubowej w zjawiskowej metamorfozie z niebywałym wdziękiem, lekkością, ale i odwagą, na albumie „Je suis Reni” zaprzyjaźnia się z kultowymi, w pełni tego słowa znaczeniu piosenkami Serge’a Gainsbourga, Francoise Hardy, Michela Legranda, czy Joe Dassin.

Koncert - Aleksander Kaczuk - Jagielnik. Koncert zespołu Gra Sów

Niedziela, 19 września 2021, godzina 16:00. Miejsce: Stary Rynek w Gorzowie

wstęp: wolny 

Koncert - Aleksander Kaczuk - Jagielnik - student wydziału wokalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie prof. Bogdana Makala, wcześniej kształcił się w Szkole Muzycznej I i II st. w Gorzowie Wielkopolskim w klasie dr Beaty Gramzy.

Koncert zespołu Gra Sów. Autorem wszystkich tekstów oraz muzyki tego gorzowsko-poznańskiego zespołu jest Kamil Meler. Grupę tworzą:

Kamil Meler (wokal oraz gitary), Marta Wołczecka (gitara elektryczna), Tomasz Dopierała (gitara basowa), Max Wolff (perkusja)

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny Królowa Śniegu

Niedziela, 19 września 2021, godzina 19:00, Miejsce: Filharmonia Gorzowska

wstęp: 65-85 złotych

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii 19.09.2021r. w Gorzowie Wielkopolskim! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku. Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni. 

Kup Bilety na https://teatrpiasku.pl/ks/gorzowwielkopolski

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości