Pluszaki ze schroniska Azorki mają ogromną moc!

15 września 2021, 12:53, Marcin Kluwak
źródło: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" - Schronisko Azorki Gorzów Wlkp.
Każdy niebieski miś ma ogromną moc! Jest ich mało, więc warto się spieszyć. Za minimum 20 złotych można stać się posiadaczek wyjątkowego pluszaka, a pieniądze zostaną przeznaczone na karmę dla psiaków ze schroniska Azorki.

Nadchodząca jesień i zima to bardzo trudne okresy dla schroniskowych psiaków. Dobrej jakości karma to podstawa do tego, aby psiaki przetrwały ten czas w zdrowiu i dobrej formie. Dlatego każdy niebieski Miś ma ogromną moc - informują przedstawiciele Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Azyl", które prowadzi gorzowskie schronisko Azorki.

Akcja „Kup Pluszaka- wesprzyj Schroniaka” ruszyła we wtorek, 14 września i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak informują wolontariusze ze schroniska, ilość maskotek jest mocno ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z zakupem. Maskotki odebrać można tylko osobiście w schronisku przy Fabrycznej, a zebrane "misiowe" fundusze przeznaczone zostaną na dobrą jakości karmę i suplementy dla starszych psiaków.

W celu zakupu pluszaków/wsparcia schroniska należy kontaktować się bezpośrednio ze Stowrzyszeniem Pomocy Zwierzętom Azyl. 

Fotoreportaż


1/4 Kup Pluszaka- wesprzyj Schroniaka

1/4 Kup Pluszaka- wesprzyj Schroniaka

2/4 Kup Pluszaka- wesprzyj Schroniaka

2/4 Kup Pluszaka- wesprzyj Schroniaka

3/4 Kup Pluszaka- wesprzyj Schroniaka

3/4 Kup Pluszaka- wesprzyj Schroniaka

4/4 Kup Pluszaka- wesprzyj Schroniaka

4/4 Kup Pluszaka- wesprzyj Schroniaka

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości