Awaria wodociągu w Gorzowie

12 września 2021, 10:01
fot. archiwum
W sobotni wieczór doszło do awarii sieci wodociągowej, przez co mieszkańcy os. Staszica, ul. Myśliborskiej, Olimpijskiej czy Gwiaździstej nie mieli wody w kranach. Jak się okazało, doszło do awarii ZW Centralny, która jest obecnie naprawiana przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Woda wróciła do kranów, ale mogą nastąpić wahania ciśnienia czy też zwiększona mętność.

Od kilku godzin brak wody na os Staszica. Dokładnie na Chełmońskiego. Jakaś awaria? - napisał czytelnik Krzysztof w sobotni wieczór o godz. 23 do redakcji portalu gorzowianin.com.

Jak się okazało, w sobotę 11 września doszło do awarii sieci wodociągowej w Gorzowie, przez co od godz. 21 nastąpiła przerwa w dostawie wody na osiedlu Staszica, przy ul. Myśliborskiej, Olimpijskiej i Gwiaździstej. -Aktualnie trwa lokalizowanie awarii. Na tą chwilę brak możliwości określenia czasu usunięcia problemu – informowało w sobotni wieczór Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie.

Natomiast w niedzielę 12 września PWiK poinformowało, że doszło do awarii na ZW Centralny, przez co nastąpiły zmiany kierunku przepływy wody. - W rejonie os. Staszica, oraz ulic Myśliborska, Olimpijska, Gwiaździsta,Sportowa mogą nastąpić wahania ciśnienia oraz zmienione parametry wody m.in. zwiększona mętność oraz twardość – czytamy w komunikacie PWiK.

Jak przyznaje nasz czytelnik Krzysztof z os. Staszica, woda zimna leci czysta, ale jak się puści ciepłą do jest lekko żółta. PWiK zajmuje się usuwaniem awarii.

 


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości