Wiadomości

Awaria wodociągu w Gorzowie

12 września 2021, 10:01
fot. archiwum
W sobotni wieczór doszło do awarii sieci wodociągowej, przez co mieszkańcy os. Staszica, ul. Myśliborskiej, Olimpijskiej czy Gwiaździstej nie mieli wody w kranach. Jak się okazało, doszło do awarii ZW Centralny, która jest obecnie naprawiana przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Woda wróciła do kranów, ale mogą nastąpić wahania ciśnienia czy też zwiększona mętność.

Od kilku godzin brak wody na os Staszica. Dokładnie na Chełmońskiego. Jakaś awaria? - napisał czytelnik Krzysztof w sobotni wieczór o godz. 23 do redakcji portalu gorzowianin.com.

Jak się okazało, w sobotę 11 września doszło do awarii sieci wodociągowej w Gorzowie, przez co od godz. 21 nastąpiła przerwa w dostawie wody na osiedlu Staszica, przy ul. Myśliborskiej, Olimpijskiej i Gwiaździstej. -Aktualnie trwa lokalizowanie awarii. Na tą chwilę brak możliwości określenia czasu usunięcia problemu – informowało w sobotni wieczór Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie.

Natomiast w niedzielę 12 września PWiK poinformowało, że doszło do awarii na ZW Centralny, przez co nastąpiły zmiany kierunku przepływy wody. - W rejonie os. Staszica, oraz ulic Myśliborska, Olimpijska, Gwiaździsta,Sportowa mogą nastąpić wahania ciśnienia oraz zmienione parametry wody m.in. zwiększona mętność oraz twardość – czytamy w komunikacie PWiK.

Jak przyznaje nasz czytelnik Krzysztof z os. Staszica, woda zimna leci czysta, ale jak się puści ciepłą do jest lekko żółta. PWiK zajmuje się usuwaniem awarii.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości