• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Mobilny punkt szczepień czynny także we wrześniu

9 września 2021, 09:27
fot. Shutterstock
Władze Gorzowa zdecydowały o wydłużeniu działalności mobilnego punktu szczepień na parkingu przed marketem budowlanym OBI przy ul. Myśliborskiej. Punkt będzie działał przez cały wrzesień od wtorku do soboty.

W lipcu mobilny punkt szczepień funkcjonował na parkingu koło Leroy Merlin, natomiast w sierpniu mobilny punkt szczepień został przeniesiony kawałek dalej, bo na parking przed marketem budowlanym OBI. Jak się okazuje, władze Gorzowa zdecydowały, że punkt szczepień będzie również czynny we wrześniu. 

Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z tej formy szczepienia we wszystkie wtorki, środy, czwartki i piątki sierpnia w godz. 15-19 oraz we wszystkie soboty sierpnia w godz. 10-18. Osoby chcące się zaszczepić będą miały możliwość wyboru szczepionki – Johnson&Johnson, Pfizer, AstraZeneca lub Moderna.

Prowadząca mobilny punkt szczepień spółka Medi-Raj zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu w zależności od zainteresowania szczepieniami oraz w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości