Wiadomości

Kabaret Neo-Nówka świętuje swoje 20-lecie również w Gorzowie

7 września 2021, 18:58
fot. facebook.com/kabaret.neonowka
W piątek 17 września w gorzowskim amfiteatrze nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru, a wszystko za sprawą kabaretu Neo-Nówka, który świętuje swoje 20-lecie. Impreza jest biletowana. Start o godz. 19.

W tym roku kabaret Neo-Nówka rusza w trasę po całej Polsce, ponieważ świętuje swoje 20-lecie. Z tej okazji zawita również do Gorzowa. Neo-Nówka wystąpi w piątek 17 września w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków.

- Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo – zapowiadają organizatorzy. Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną. Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

Bilety na 20-lecie kabaretu Neo-Nówka można kupić na neobilety.pl, kupbilecik.pl, biletyna.pl.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości