Wiadomości

Kabaret Neo-Nówka świętuje swoje 20-lecie również w Gorzowie

7 września 2021, 18:58
fot. facebook.com/kabaret.neonowka
W piątek 17 września w gorzowskim amfiteatrze nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru, a wszystko za sprawą kabaretu Neo-Nówka, który świętuje swoje 20-lecie. Impreza jest biletowana. Start o godz. 19.

W tym roku kabaret Neo-Nówka rusza w trasę po całej Polsce, ponieważ świętuje swoje 20-lecie. Z tej okazji zawita również do Gorzowa. Neo-Nówka wystąpi w piątek 17 września w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków.

- Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo – zapowiadają organizatorzy. Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną. Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

Bilety na 20-lecie kabaretu Neo-Nówka można kupić na neobilety.pl, kupbilecik.pl, biletyna.pl.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości