• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

N-Park prawie gotowy. Wiemy, kiedy planowane jest otwarcie [zdjęcia]

8 września 2021, 21:00, Anna Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Budowa parku handlowego N-Park w Gorzowie jest już na ostatniej prostej. Wszystkie lokale mają swoich najemców, w środku trwają prace adaptacyjne. Natomiast na zewnątrz prowadzone są roboty budowlane związane z budową parkingu oraz zagospodarowania terenu. W N-Parku znajdą się takie sklepy jak m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco, Dealz, Sinsay czy też księgarnia Empik. Otwarcie zaplanowano pod koniec października.

Budowa nowoczesnego parku handlowego N-Park przy ul. Chemicznej i Pomorskiej na os. Dolinki w Gorzowie praktycznie się już zakończyła. Obecnie roboty inwestora skupiają się przede wszystkim na budowie parkingu oraz zagospodarowania terenu. W ramach budowy parku handlowego została również wyremontowana nawierzchnia ul. Chemicznej, tak aby można było w cywilizowany sposób dojechać do N-Parku.

Natomiast wewnątrz nowo wybudowanych budynków, najemcy prowadzą prace adaptacyjne. W N-Parku znajdzie się łącznie 13 lokali handlowych. Jak informuje firma Napollo, mają już 100% wynajmu. Wśród nich będzie Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, Dealz, RTV Euro AGD i Sinsay, ale także lokale gastronomiczne oraz księgarnia Empik. Dodatkowo na terenie parku handlowego zostanie ustawiony bankomat i paczkomat. 

- Prace przy budowie N-Parku przebiegają dynamicznie. Większość najemców prowadzi już prace wykończeniowe w swoich lokalach. Jesteśmy coraz bliżej otwarcia, które planujemy w ostatnim tygodniu października - komentuje Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji i zarządzania w Napollo. Konkretny dzień otwarcia zostanie podany w najbliższych tygodniach.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

1/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

2/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

2/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

3/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

3/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

4/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

4/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

5/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

5/5 Ostatnie prace przy budowie N-Parku

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości