Wiadomości

W Gorzowie będzie sklep Dealz. Otwarcie już niedługo

31 sierpnia 2021, 10:33
fot. Marcin Kluwak
Trwają ostatnie prace przy budowie nowoczesnego parku handlowego na os. Dolinki. Otwarcie N-Park odbędzie się prawdopodobnie pod koniec października. Natomiast do grona jednego z ostatnich najemców dołączył sklep Dealz. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Gorzowie.

Budowa nowoczesnego parku handlowego N-Park przy ul. Chemicznej i Pomorskiej na os. Dolinki w Gorzowie powoli zmierza do końca. Ta inwestycja pokazuje, że odchodzi się już od stawiania wielkich galerii handlowych, a inwestuje się w małe parki handlowe pośrodku osiedli, które mają spełniać podstawowe potrzeby okolicznych mieszkańców.

Park handlowy N-Park będzie kompleksem składającym się z trzech parterowych budynków o powierzchni 6 tys. m.kw., w których zaplanowano łącznie 13 lokali handlowych. Wśród najemców na ten moment znajduje się Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, RTV Euro AGD, Sinsay oraz usługi i mała gastronomia. Na terenie parku handlowego będzie również parking na 180 samochodów.

Jak dowiedział się właśnie portal gorzowianin.com, do grona najemców N-Parku dołączył sklep Dealz. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Gorzowie. Firma właśnie szuka pracowników na stanowiska takie jak: kierownik sklepu, zastępca kierownika, starszy kasjer czy kasjer-sprzedawca.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 70 w całym kraju. W sklepie znajdziemy szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek, co zapewni szeroki wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. 

Według nieoficjalnych informacji, otwarcie N-Parku ma się odbyć pod koniec października 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości