• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W Gorzowie będzie sklep Dealz. Otwarcie już niedługo

31 sierpnia 2021, 10:33
fot. Marcin Kluwak
Trwają ostatnie prace przy budowie nowoczesnego parku handlowego na os. Dolinki. Otwarcie N-Park odbędzie się prawdopodobnie pod koniec października. Natomiast do grona jednego z ostatnich najemców dołączył sklep Dealz. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Gorzowie.

Budowa nowoczesnego parku handlowego N-Park przy ul. Chemicznej i Pomorskiej na os. Dolinki w Gorzowie powoli zmierza do końca. Ta inwestycja pokazuje, że odchodzi się już od stawiania wielkich galerii handlowych, a inwestuje się w małe parki handlowe pośrodku osiedli, które mają spełniać podstawowe potrzeby okolicznych mieszkańców.

Park handlowy N-Park będzie kompleksem składającym się z trzech parterowych budynków o powierzchni 6 tys. m.kw., w których zaplanowano łącznie 13 lokali handlowych. Wśród najemców na ten moment znajduje się Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, RTV Euro AGD, Sinsay oraz usługi i mała gastronomia. Na terenie parku handlowego będzie również parking na 180 samochodów.

Jak dowiedział się właśnie portal gorzowianin.com, do grona najemców N-Parku dołączył sklep Dealz. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Gorzowie. Firma właśnie szuka pracowników na stanowiska takie jak: kierownik sklepu, zastępca kierownika, starszy kasjer czy kasjer-sprzedawca.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 70 w całym kraju. W sklepie znajdziemy szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek, co zapewni szeroki wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. 

Według nieoficjalnych informacji, otwarcie N-Parku ma się odbyć pod koniec października 2021 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości