• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 54 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

IC Mewa zamiast Lubuszanina. Do stolicy pojedziemy godzinę później

28 sierpnia 2021, 23:37, red
foto: Robert Trębowicz
Od niedzieli, 29 sierpnia wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Z rozkładu jazdy znika poranny IC Lubuszanin, którego ma zastąpić IC Mewa. Problem w tym, że w internetowych wyszukiwarkach, a także na stronie PKP Intercity, takie połączenie nie istnieje.

Sobota, 28 sierpnia 2021 roku to był ostatni dzień kursowania IC Lubuszanin. Pociąg w kierunku Warszawy przez Zbąszynek wyjeżdżał o godzinie 6:19, w Poznaniu był tuż przed 9:00, a w Warszawie był o 12:35.  

Od niedzieli, 29 sierpnia w miejsce Lubuszanina zostaje wprowadzony inny pociąg, który z Gorzowa odjedzie nieco później, bo o godzinie 7:04. W Zbąszynku wagony zostaną dołączone do IC Mewa jadącego ze Świnoujścia i dalej cały skład pojedzie do Warszawy. Na dworcu centralnym pociąg będzie o 13:58. W podróż powrotną wagony dołączone do IC Mewa wyjadą z Warszawy Centralnej o 14:44, a do Gorzowa planowo pociąg przyjedzie o 20:42.

W sobotni wieczór w większości wyszukiwarek internetowych nie znaleźliśmy tego połączenia. Nawet na oficjalnej stronie PKP Intercity, w miejscu, gdzie kupuje się bilety, system nie wyszukiwał takiego połączenia. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości