Wiadomości

Gorzów docenia swoich olimpijczyków

12 sierpnia 2021, 16:16
Fot. Łukasz Kulczyński/UM Gorzowa
Prezydent Jacek Wójcicki spotkał się w czwartek, 12 sierpnia z Anna Puławską - kajakarką, dwukrotną medalistka olimpijska z Tokio, Olgą Michałkiewicz i Katarzyną Boruch – wioślarkami, uczestniczkami igrzysk olimpijskich.

Prezydent Jacek Wójcicki zaprosił olimpijczyków, by podziękować za ich udane występy i za wspaniałe emocje, których dostarczyli mieszkańcom miasta. - Dziękujemy za medale, dziękujemy za wzruszenia, gratuluję sukcesów. Jestem przekonany, że to dopiero początek waszych wspaniałych sportowych karier, że dostarczycie jeszcze mieszkańcom naszego miasta wielu wzruszeń i radości – powiedział prezydent.

Jacek Wójcicki i zastępca prezydenta Małgorzata Domagała podziękowali też trenerowi Markowi Zacharze i prezesowi klubu Janowi Horoszkiewiczowi za przygotowanie olimpijczyków, za opiekę i wsparcie, bez których nie byłoby sportowych sukcesów.

Podczas spotkania prezydent Gorzowa podkreślał, że ten sukces sportowy ma dla miasta także walor promocyjny. Zapowiedział, że miasto jest zainteresowane, by promocja nie miała charakteru jednorazowego, ale by była kontynuowana. Jako zapowiedź tej współpracy prezydent wręczył zawodniczkom symboliczne czeki – Annie Puławskiej na sto tysięcy złotych, a Oldze Michalkiewicz i Katarzynie Boruch na 10 tysięcy złotych. Są one zapowiedzią umów na promocję, którą miasto zamierza zawrzeć z zawodniczkami.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

1/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

2/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

2/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

3/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

3/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

4/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

4/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

5/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

5/5 Olimpijczycy u prezydenta Gorzowa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości