Wiadomości

Zamknięty przejazd przez Łokietka

7 sierpnia 2021, 13:46
fot. Marcin Kluwak
Wykonawca przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I w poniedziałek 9 sierpnia przystąpi do kolejnego etapu prac. A to oznacza, że zamknięty zostanie przejazd przez ul. Chrobrego w ciągu ul. Łokietka.

Postęp prac przy przebudowie ul. Chrobrego i Mieszka I możecie zobaczyć na naszym filmie z drona w artykule „Remont Traktu Królewskiego w Gorzowie okiem drona”. Natomiast w poniedziałek 9 sierpnia, konsorcjum firm ZUE i FDO przystąpi do kolejnego etapu prac. 

W związku z tym zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu, polegające na czasowym zamknięciu przejazdu w ciągu ul. Łokietka. Na obu „ślepych” odcinkach ul. Łokietka wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy, przy zachowaniu obecnego układu parkowania i zorganizowaniu na końcu miejsca do zawracania pojazdów.

W celu ułatwienia kierowcom poruszania się po tej części miasta, przy ul. 30 Stycznia zostanie przywrócony ruch jednokierunkowy, od ul. Armii Polskiej do ul. Dąbrowskiego. Przejazd poprzeczny przez plac budowy (ul. Chrobrego i Mieszka I) zapewniony będzie w ciągu ulic: 30 Stycznia (jeden kierunek od Armii Polskiej do Dąbrowskiego), Krzywoustego (przejazd tymczasowy, jeden kierunek od Dąbrowskiego do Armii Polskiej), Borowskiego (przejazd dwukierunkowy) oraz Jagiellończyka (przejazd dwukierunkowy).

Skrzyżowanie z ul. Mickiewicza nadal będzie zamknięte dla ruchu kołowego. Nadal zamknięty będzie także odcinek Mieszka I, od Borowskiego do Roosevelta.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości