Wiadomości

Kolejna seria podpaleń w Ulimiu

29 lipca 2021, 20:02
fot. OSP Ulim
W czwartkowy wieczór w podgorzowskim Ulimiu doszło do kolejnego podpalenia baraku. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. To kolejny pożar w tym samym miejscu, co kilka dni temu i pod koniec czerwca. Strażacy z OSP Ulim i mieszkańcy proszą o pomoc w ujęciu podpalacza.

W czwartek 29 lipca o godz. 19.04 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w Ulimiu. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej i policja.

Jak się okazało doszło do pożaru baraku przy ul. Rubinowej. To dokładnie to samo miejsce, gdzie we wtorek 27 lipca po godz. 12 doszło również do pożaru baraku i kawałka lasu czy też pod koniec czerwca. Jednak ogień w tym miejscu nie był przypadkowy, ponieważ ktoś celowo podpalił barak, o czym informowaliśmy w artykule „Seria podpaleń koło Gorzowa. Jest nagroda za wskazanie podpalacza”.

Również tym razem doszło do celowego podłożenia ognia. - Strażacy ugasili pożar. Spalił się barak z narzędziami - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Strażacy z OSP Ulim wraz z mieszkańcami cały czas apelują o pomoc w doprowadzeniu do ujęcia podpalacza.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości