Wiadomości

Netto 3.0 na Myśliborskiej z pozwoleniem na budowę

28 lipca 2021, 19:19
fot. archiwum
Firma Sigma Group chce wybudować w Gorzowie nowy sklep Netto wraz z zespołem handlowo-usługowym, który ma powstać przy ul. Myśliborskiej na os. Europejskim. Inwestor właśnie otrzymał pozwolenie na budowę i będzie mógł ruszyć z pracami. Budowa dyskontu rozpocznie się prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

W połowie lipca portal gorzowianin.com informował o tym, że przy ul. Myśliborskiej pomiędzy rondem Europejskim, a sklepem Agata Meble i blokami przy ul. Londyńskiej zostanie wybudowany zespół handlowo-usługowy w skład którego będzie wchodził sklep Netto.

Właśnie inwestor, czyli firma Sigma Group otrzymała pozwolenie na budowę i będzie mogła ruszyć z pracami na os. Europejskim. Te rozpoczną się jeszcze prawdopodobnie w tym roku. Natomiast cały zespół handlowo-usługowy wraz ze sklepem Netto będzie gotowy w 2022 roku. 

Netto, które zostanie wybudowane przy ul. Myśliborskiej będzie to sklep formatu 3.0, który będzie różnił się od pozostałych placówek tej sieci w Gorzowie nie tylko wyglądem, ale również asortymentem. Design Netto 3.0 wyróżnia się wieloma drewnianymi akcentami i nawiązuje stylistycznie do skandynawskiej estetyki. W jednym z działów wykorzystano zaprojektowane specjalnie dla Netto lampy z trzciny bambusowej, a zaraz obok stworzono „ścianę” żywych kwiatów. Wszystkie działy zyskały nowe oznaczenia, dzięki czemu nawigacja po sklepie uległa poprawie.

Koncept 3.0 to szersza oferta asortymentowa, obejmująca m.in. szybko rozwijaną markę własną Premieur z wyborem żywności premium. Standardem jest duży wybór świeżych warzyw i owoców, produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO i ECO. Na osoby żyjące „w biegu” czeka strefa z produktami TO GO, oferująca szybkie i świeże przekąski, sałatki oraz soki, a także świeżo parzoną kawę i wypiekane na miejscu pieczywo.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości