Wiadomości

Kierujący BMW potrącił rowerzystkę na pasach z sygnalizacją świetlną

22 lipca 2021, 17:37
fot. czytelnik
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia 61-letniej rowerzystki na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Kierujący BMW potrącił kobietę, kiedy samochody ruszały mając zielone światło, natomiast rowerzystka wjechała na pasy na czerwonym. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala.

W czwartek 22 lipca około godz. 16 doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Górczyńskiej na wysokości parku Górczyńskiego. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Jak się okazało, kierujący BMW jadąc ul. Górczyńską od ronda Niepodległości w stronę ronda Gdańskiego potrącił rowerzystkę.

- Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 61-letnia kobieta wjechała rowerem na pasy, gdzie nie ma przejazdu rowerowego w momencie, kiedy dla pieszych zapaliło się czerwone światło, natomiast dla kierowców zielone. Na szczęście samochody dopiero ruszały i siła uderzenia nie była tak duża – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Potrącona kobieta nie doznała poważnych obrażeń, jednak została zabrana do szpitala na badania. Policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości