Wiadomości

Spółdzielnia posadziła drzewka. Teraz ktoś je zniszczył

21 lipca 2021, 15:23
fot. czytelnik
Jeden z czytelników portalu gorzowianin.com zwrócił uwagę na zniszczone drzewka, które zostały posadzone przez Spółdzielnię Mieszkaniową Górczyn przy ul. Hallera w Gorzowie. Drzewka rosły zaledwie dwa tygodnie, ponieważ w miniony weekend zostały podlane lub spryskane silną chemią i usychają.

- Tyle mówi się o braku zieleni w mieście. A jak już się pojawia, to jest niszczona przez samych mieszkańców – napisał do portalu gorzowianin.com jeden z naszych czytelników. Jak się okazało, chodzi o sytuację do której doszło w miniony weekend przy ul. Hallera na os. Manhattan. Około dwa tygodnie temu Spółdzielnia Mieszkaniowa Górczyn posadziła sadzonki akacji, które były w doskonałej kondycji i były regularnie podlewane. Jednak teraz usychają.

- Tak wyglądają sadzonki akacji posadzone przy ul. Hallera 11-13. Jakiś debil podlał lub spryskał je silna chemią w trakcie minione weekendu. Jak widać drzewa umierają… Żeby śmieszniej, sprawcą jest prawdopodobnie mieszkaniec tego bloku wychodzący z psem na spacer wieczorem lub nad ranem. Proszę o publikację. Być może sąsiedzi po artykule nabiorą odwagi i wskażą konkretnego sprawcę, prawdopodobnie z ich bloku. Ręce po prostu opadają – opowiada nasz czytelnik, który dołączył do wiadomości zdjęcia usychających drzewek.

Jak podkreśla czytelnik, przed weekendem sadzonki akacji były podlewane i całe zielone. Teraz nadają się już tylko do wyrzucenia, ponieważ są marne szanse na ich odratowanie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości