Wiadomości

Zderzenie motocyklisty z citroenem

11 lipca 2021, 12:16
fot. Marcin Kluwak
W niedzielę tuż przed południem na DK22 na wysokości parkingu nad jeziorem Nierzymiu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego marki citroen. Kierujący motocyklem uderzył w tył pojazdu osobowego. Poszkodowany motocyklista trafił pod opiekę pogotowia. Pas w kierunku Strzelec Krajeńskich jest zablokowany.

W niedzielę 11 lipca o godz. 11.49 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 22 na wysokości parkingu nad jeziorem w Nierzymiu. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kierujący samochodem osobowym jechał DK22 w kierunku Strzelec, a tuż za nim poruszał się motocyklista. W pewnym momencie doszło do zderzenia – kierujący motocyklem uderzył w tył citroena. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Poszkodowany motocyklista trafił pod opiekę pogotowia. Uskarża się na ból barku. Pas w kierunku Strzelec Krajeńskich jest zablokowany. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości