Wiadomości

Kobieta straciła przytomność po szczepieniu w przychodni. Była reanimowana

23 czerwca 2021, 12:18, ak
fot. archiwum
W środę 23 czerwca w przychodni przy ul. Jagiellońskiej w Kostrzynie nad Odrą zasłabła 66-letnia kobieta, która była po szczepieniu przeciwko COVID-19. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także straż pożarna. Stan kobiety był na tyle poważny, że musiała być reanimowana. Została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

W środę 23 czerwca przed godz. 11 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o tym, że w przychodni przy ul. Jagiellońskiej w Kostrzynie nad Odrą zasłabła 66-letnia kobieta, która była po szczepieniu przeciwko COVID-19.

Na miejsce została wysłana karetka pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa oraz straż pożarna, która zabezpieczała miejsce lądowania śmigłowca LPR. 

Stan 66-latki był na tyle poważny, że u kobiety zatrzymały się funkcje życiowe. - Kobieta była reanimowana przez załogę pogotowia, następnie kiedy odzyskała funkcje życiowe, została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Justyna Sochacka, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości