• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 48 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Kobieta straciła przytomność po szczepieniu w przychodni. Była reanimowana

23 czerwca 2021, 12:18, ak
fot. archiwum
W środę 23 czerwca w przychodni przy ul. Jagiellońskiej w Kostrzynie nad Odrą zasłabła 66-letnia kobieta, która była po szczepieniu przeciwko COVID-19. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także straż pożarna. Stan kobiety był na tyle poważny, że musiała być reanimowana. Została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

W środę 23 czerwca przed godz. 11 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o tym, że w przychodni przy ul. Jagiellońskiej w Kostrzynie nad Odrą zasłabła 66-letnia kobieta, która była po szczepieniu przeciwko COVID-19.

Na miejsce została wysłana karetka pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa oraz straż pożarna, która zabezpieczała miejsce lądowania śmigłowca LPR. 

Stan 66-latki był na tyle poważny, że u kobiety zatrzymały się funkcje życiowe. - Kobieta była reanimowana przez załogę pogotowia, następnie kiedy odzyskała funkcje życiowe, została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Justyna Sochacka, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości