• Dziś 10°/5°
  • Jutro /7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kobieta pod wpływem amfetaminy wskoczyła do Warty

19 czerwca 2021, 10:51
fot. Lubuska policja
W sobotę 19 czerwca po godz. 1 w nocy służby zostały postawione na nogi, ponieważ do rzeki Warty wskoczyła kobieta. Jak się okazało, 28-latka będąca pod wpływem amfetaminy chciała przepłynąć rzekę wpław. Została zatrzymana przez policję, ponieważ miała do odbycia karę 12 miesięcy pozbawienia wolności.

- Co się stało na bulwarze? Jest dużo straży pożarnej i policji? Świecą latarkami po wodzie – napisała do portalu gorzowianin.com czytelniczka Wiktoria w nocy w sobotę 19 czerwca. Jak się okazało, straż pożarna otrzymała o godz. 1 w nocy zgłoszenie o kobiecie, która miała wskoczyć do rzeki Warty. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej i policja.

Grupa znajomych przebywała na Bulwarze Zachodnim przy Wildomie. W pewnym momencie 28-letnia kobieta wskoczyła do rzeki i przepłynęła Wartę wpław.

- Kobieta chciała się popisać przed znajomymi. Była pod wpływem amfetaminy. Natomiast po drugiej stronie rzeki przy ul. Fabrycznej została zatrzymana przez policjantów. Okazało się, że była poszukiwana i ma odbycia karę 12 miesięcy pozbawienia wolności – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości