Wiadomości

Nie będzie wody w Gorzowie i okolicznych miejscowościach

15 czerwca 2021, 10:56
fot. archiwum
W środowy wieczór 16 czerwca Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rozpocznie prace modernizacyjne na sieci wodociągowej. W związku z tym do godz. 7 rano w czwartek 17 czerwca mieszkańcy osiedla Górczyn, Manhattan i Dolinki w Gorzowie oraz miejscowości Wawrów, Wojcieszyce, Różanki, Janczewo, Gralewo, Górki i Santok nie będą mieli wody w kranach.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w środowy wieczór 16 czerwca przystąpi do prac modernizacyjnych na sieci wodociągowej. Na czas prac, które będą prowadzone od godz. 23 w środę do godz. 7 rano czwartek 17 czerwca nastąpi przerwa w dostawie wody. 

W związku z tym, wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy os. Górczyn, Manhattan, Dolinki i Janice w Gorzowa, a także mieszkańcy podgorzowskich miejscowości: Różanki, Różanki Szklarnia, Wojcieszyce, Wawrów, Janczewo, Gralewo, Górki oraz Santok (północno-wschodnia część).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości