Wiadomości

Zderzenie mercedesa z BMW i ciężarówką. Nieprzytomny kierowca zabrany śmigłowcem LPR do szpitala

14 czerwca 2021, 19:31
fot. KM PSP Gorzów
W poniedziałkowe popołudnie na obwodnicy Witnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 132 doszło do poważnego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki mercedes uderzył w stojące na jego pasie auto marki BMW, a następnie zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym. Nieprzytomny kierowca mercedesa został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie. Ranny został również pasażer mercedesa.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał w poniedziałek 14 czerwca o godz. 16.24 zgłoszenie o wypadku przy ul. Jana Pawła II w Witnicy, czyli na drodze wojewódzkiej nr 132, która jest jednocześnie obwodnicą miasteczka. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak się okazało, doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów – mercedesa, BMW i pojazdu ciężarowego. - Kierujący samochodem osobowym marki mercedes nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył auta osobowego marki BMW, które stało w korku na jego pasie ruchu. Kiedy kierujący mercedesem uderzył w BMW, auto odbiło się od pojazdu i zjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Ranne zostały dwie osoby podróżujące mercedesem – kierowca i pasażer. Nieprzytomny kierowca mercedesa został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości