Wiadomości

Zderzenie volkswagena z motocyklem

13 czerwca 2021, 11:43
fot. archiwum
W niedzielę nad ranem przy ul. Myśliborskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki volkswagen z motocyklem. Okazało się, że 72-letni kierowca osobówki nie zachował odpowiedniej odległości od motocykla podczas manewru wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z jednośladem. Poszkodowany 34-latek jadący motocyklem został zabrany do szpitala.

W niedzielę 13 czerwca o godz. 4.42 nad ranem dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Myśliborskiej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, na pasie ul. Myśliborskiej w kierunku skrzyżowania z ul. Dobrą doszło do zderzenie samochodu osobowego marki volkswagen i motocykla. - 72-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki volkswagen podczas manewru wyprzedzania zahaczył o motocykl i doprowadził do zderzenia z jednośladem. W wyniku tego zdarzenia, 34-letni mężczyzna kierujący motocyklem został zabrany do szpitala – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na czas działań służb, w miejscu zdarzenia był wprowadzony ruch wahadłowy. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości