Zderzenie volkswagena z motocyklem

13 czerwca 2021, 11:43
fot. archiwum
W niedzielę nad ranem przy ul. Myśliborskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki volkswagen z motocyklem. Okazało się, że 72-letni kierowca osobówki nie zachował odpowiedniej odległości od motocykla podczas manewru wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z jednośladem. Poszkodowany 34-latek jadący motocyklem został zabrany do szpitala.

W niedzielę 13 czerwca o godz. 4.42 nad ranem dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Myśliborskiej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, na pasie ul. Myśliborskiej w kierunku skrzyżowania z ul. Dobrą doszło do zderzenie samochodu osobowego marki volkswagen i motocykla. - 72-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki volkswagen podczas manewru wyprzedzania zahaczył o motocykl i doprowadził do zderzenia z jednośladem. W wyniku tego zdarzenia, 34-letni mężczyzna kierujący motocyklem został zabrany do szpitala – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na czas działań służb, w miejscu zdarzenia był wprowadzony ruch wahadłowy. 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości