Wiadomości

Chomski: jedziemy z wolą zwycięstwa

13 czerwca 2021, 11:11
foto: Patryk Stachowiak
Zdajemy sobie sprawę, że wszystkie zespoły, które przyjeżdżały do Lublina – wyjeżdżały z kwitkiem – tak mówił w rozmowie z Danielem Rutkowskim z Radia Gorzów trener Stanisław Chomski. Czy tym razem przysłowiowy „kwitek” gorzowianie zostawią w Lublinie?

- Jedziemy z wolą zwycięstwa, tak jak każdy pewnie inny zespół, który przyjeżdża, ale zdajemy sobie sprawę, że tam do tej pory z kwitkiem wszystkie zespoły – nie tylko z górnej cześć tabeli – zostały odprawione. […] Siła naszego zespołu to wiadomo – czwórka zawodników seniorów i każde punkty – jeżeli oni się nie potykają – dorzucone przez formację zawodników do lat 24, powodują, że jest łatwiej i można liczyć na dobry rezultat – mówi szkoleniowiec Moje Bermudy Stal Gorzów.

- Nas ostatnio bardzo krytykowano za wynik meczu we Wrocławiu. Widzimy, jak Częstochowa rozprawia się z Motorem Lublin. Wynik to suma różnych okoliczności, które się złożą: pogoda, temperatura, ciśnienie – to wszystko ma wpływ. To, co funkcjonowało w danym meczu, już w następnym może nie funkcjonować i tak to już jest – dodaje szkoleniowiec Moje Bermudy Stal Gorzów.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości