Wiadomości

Przegląd prasy: Lublin przegrywa na wyjazdach, ale jest mocny u siebie

13 czerwca 2021, 10:06, red
foto: Anna Kluwak
Tor ma być głównym atutem w dzisiejszej potyczce w Lublinie. Motor na własnym torze, to postrach rywali. Przeczytajcie przygotowany przez nas żużlowy przegląd prasy/portali internetowych. Oczywiście wybraliśmy artykuły i cytaty dotyczące meczu Stal – Motor.

Dziennik Wschodni: Podnieść się po porażce. Motor Lublin zmierzy się z Moje Bermudy Stalą Gorzów

Lublinianie przegrali ostatnio wysoko z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. To był mecz, który od pierwszego do ostatniego biegu nie układał się po ich myśli. Ogromne problemy miał Grigorij Łaguta, dla którego był to najsłabszy występ na torze pod Jasną Górą w karierze – zdobył zaledwie 3 punkty i dwukrotnie nie kończył wyścigów z powodu defektów motocykla.

WP Sportowe Fakty: Na wyjazdach się męczą, a u siebie to postrach rywali. Motor Lublin spróbuje wygrać z wicemistrzem Polski za trzy. To zadanie będzie jednak arcytrudne.

Gorzowianie, czyli wicemistrz Polski z ubiegłego roku będą najtrudniejszym rywalem. Wysoki wynik wywalczony przez żużlowców Stanisława Chomskiego w pierwszym meczu (52:38) sprawia, że bonus dla zespołu z Lublina może być arcytrudnym zadaniem, choć z przeszłości wiemy, że Koziołki już takich rzeczy dokonywały. Jednak, jeśli marzy się o wejściu do play-off, trzeba wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.

Kurier Lubelski: Czy zdołają zatrzymać mistrza świata? Żużlowcy Motoru podejmą w Lublinie zespół gorzowskiej Stali

Po dotkliwej porażce w Częstochowie z Włókniarzem (34:56), żużlowcy Motoru wracają na lubelski tor. W niedzielę podejmą przy Al. Zygmuntowskich Moje Bermudy Stal Gorzów, w szeregach której pojedzie dwukrotny indywidualny mistrz świata i najskuteczniejszy obecnie zawodnik PGE Ekstraligi, Bartosz Zmarzlik.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości