Wiadomości

Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane w weekend?

11 czerwca 2021, 20:42, red
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty nie tylko na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również w amfiteatrze. Zagrają m.in. Zamilska, Tea Time Boogie czy Król.

Cykl wydarzeń w ramach „Dobry Wieczór Gorzów” wystartował w sobotni wieczór 5 czerwca pokazem Teatru KTO z Krakowa w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych. Na Starym Rynku zarówno w sobotę, jak i w niedzielę 6 czerwca podczas występów Fundacja Teatr Kubika ze Szczecina oraz Teatr Akt z Warszawy zgromadziły się tłumy mieszkańców. 

Przed nami kolejny weekend wydarzeń. Tym razem na gorzowian czekają koncerty – te odbędą się w sobotę 12 czerwca i niedzielę 13 czerwca zarówno na scenie plenerowej na Starym Rynku oraz w amfiteatrze.

Jednocześnie przypominamy, że w sobotę odbędzie się również Nocny Szlak Kulturalny. Szczegółowy program opisaliśmy w artykule „Kultura nocą nie śpi. Rusza Nocny Szlak Kulturalny 2021”.

Program Dobry Wieczór Gorzów

sobota 12 czerwca

godz. 20 – koncert zespołu Kroke na scenie plenerowej na Starym Rynku

godz. 21 – koncert Zamilska w amfiteatrze

niedziela 13 czerwca

godz. 16 – koncert Tanga i walce na Starym Rynku. Tanga argentyńskie Astora Piazzolli, najpiękniejsze tanga i walce z repertuaru muzyki filmowej oraz klasycznej

godz. 17 – koncert zespołu Tea Time Boogie na Starym Rynku

godz. 20.30 – koncert Króla w amfiteatrze


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości