• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zaszczep się na pikniku rodzinnym

10 czerwca 2021, 19:55, red
W najbliższą sobotę na stadionie Stali obędzie się wielki piknik rodzinny. Dzięki gorzowskiej firmie Medi-raj będzie można tam przyjąć szczepionkę. Co ważne – dawkę szczepionki będą mogli przyjąć też najmłodsi od 12 roku życia.

O pikniku rodzinnym na stadionie Stali pisaliśmy szerzej w artykule pt.: „Wielki kiermasz używanych zabawek i Dzień Dziecka na stadionie żużlowym”. Będzie to impreza z okazji Dnia Dziecka, która zostanie połączona z wyprzedażą używanych zabawek. Każde dziecko będzie mogło wystawić na sprzedaż to, czym już się nie bawi i sprawić, że dana zabawka zamiast do kosza, trafi w inne ręce. Oprócz tego, na stadionie nie zabraknie pikniku połączonego z grami i zabawami dla najmłodszych.

Ci, którzy skończą 12 lat i ich prawni opiekunowie wyrażą zgodę, będą mogli zaczepić się pierwszą dawką szczepionki firmy Pfizer. Akcja szczepień odbędzie się w godzinach 13-17, a szczepienia będą wykonywany w namiocie firmy Medi-Raj. Szczepionkę będą mogły przyjąć też osoby dorosłe i w tym przypadku będą dostępne wszystkie rodzaje: Johnson&Johnson oraz Pfizer, Moderna, Astra.

Co ważne, w punkcie szczepień obecny będzie też lekarz, więc będziemy mogli rozwiać wszystkie nasze medyczne wątpliwości dotyczące aktualnych szczepień.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości