Wiadomości

Zaszczep się na pikniku rodzinnym

10 czerwca 2021, 19:55, red
W najbliższą sobotę na stadionie Stali obędzie się wielki piknik rodzinny. Dzięki gorzowskiej firmie Medi-raj będzie można tam przyjąć szczepionkę. Co ważne – dawkę szczepionki będą mogli przyjąć też najmłodsi od 12 roku życia.

O pikniku rodzinnym na stadionie Stali pisaliśmy szerzej w artykule pt.: „Wielki kiermasz używanych zabawek i Dzień Dziecka na stadionie żużlowym”. Będzie to impreza z okazji Dnia Dziecka, która zostanie połączona z wyprzedażą używanych zabawek. Każde dziecko będzie mogło wystawić na sprzedaż to, czym już się nie bawi i sprawić, że dana zabawka zamiast do kosza, trafi w inne ręce. Oprócz tego, na stadionie nie zabraknie pikniku połączonego z grami i zabawami dla najmłodszych.

Ci, którzy skończą 12 lat i ich prawni opiekunowie wyrażą zgodę, będą mogli zaczepić się pierwszą dawką szczepionki firmy Pfizer. Akcja szczepień odbędzie się w godzinach 13-17, a szczepienia będą wykonywany w namiocie firmy Medi-Raj. Szczepionkę będą mogły przyjąć też osoby dorosłe i w tym przypadku będą dostępne wszystkie rodzaje: Johnson&Johnson oraz Pfizer, Moderna, Astra.

Co ważne, w punkcie szczepień obecny będzie też lekarz, więc będziemy mogli rozwiać wszystkie nasze medyczne wątpliwości dotyczące aktualnych szczepień.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości