Wiadomości

Taneczne melodie z różnych stron świata w Parku Kopernika

9 czerwca 2021, 11:13, red
Zespół FolkFoR składający się z muzyków Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej wystąpi w najbliższy czwartek z mini koncertem w Parku Kopernika. Poprzedni koncert został przerwany przez nagłe i intensywne opady deszczu.

Pod koniec maja Filharmonia Gorzowska zorganizowała cykl koncertów na gorzowskich osiedlach. Był to element obchodów 10-lecia instytucji. W sumie w mieście odbyło się osiem mini koncertów na większości gorzowskich osiedli. Jedno z miejsc – Park Kopernika – wskazali sami gorzowianie w facebookowym plebiscycie zorganizowanym przez Filharmonię Gorzowską.

- Niestety ten ostatni występ został przerwany przez nagłe i intensywne opady deszczu. Pozostał spory niedosyt zarówno po stronie muzyków, jak i publiczności, dlatego postanowiliśmy wrócić do Parku Kopernika i ponownie przy fontannie zagrać dla mieszkańców Gorzowa – wyjaśnia Urszula Śliwińska, rzecznik prasowy Filharmonii Gorzowskiej.

Zespół FolkFoR wystąpi w czwartkowy wieczór, 10 czerwca o godzinie 18.00. Tym razem koncert przewidziano tylko w Parku Kopernika. Muzycy zagrają taneczne melodie z różnych stron świata.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości