Wiadomości

Poważne potrącenie pieszego na Piłsudskiego [zdjęcia]

8 czerwca 2021, 10:24
fot. Marcin Kluwak
We wtorkowy poranek przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszego. Kierujący volkswagenem wyjeżdżał z parkingu sklepu Netto i potrącił mężczyznę poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Mężczyzna z otwartym złamaniem nogi został zabrany do szpitala.

We wtorek 8 czerwca około godz. 9.20 doszło do potrącenia pieszego przy ul. Piłsudskiego na wysokości sklepu Netto. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Według wstępnych ustaleń, kierujący volkswagenem golfem wyjeżdżał z parkingu sklepu i potrącił przechodzącego przez jezdnię pieszego – do potrącenia doszło w miejscu, gdzie nie ma przejścia dla pieszych. Siła uderzenia była na tyle duża, że potrącony mężczyzna doznał otwartego złamania nogi. - Pieszy leżał na jezdni, na asfalcie jest krew – opowiada nasz czytelnik.

Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia. - 56-letni mężczyzna przechodził w miejscu niedozwolonym, poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Te znajdowało się kilkanaście metrów dalej. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala - opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Potrącenie przy ul. Piłsudskiego

1/4 Potrącenie przy ul. Piłsudskiego

2/4 Potrącenie przy ul. Piłsudskiego

2/4 Potrącenie przy ul. Piłsudskiego

3/4 Potrącenie przy ul. Piłsudskiego

3/4 Potrącenie przy ul. Piłsudskiego

4/4 Potrącenie przy ul. Piłsudskiego

4/4 Potrącenie przy ul. Piłsudskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości