Wiadomości

Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z koncertami plenerowymi

4 czerwca 2021, 10:17
fot. Orkiestra Dęta OSP Siedlice
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice również w tym roku ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w piątkowy wieczór w parku Górczyńskim.

W ubiegłym roku przez całe lato muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice koncertowali w plenerze. Postanowili wyjść do gorzowian i zagrać koncerty w miejscach, gdzie ze swoimi osiedlowymi koncertami nie dotarła Filharmonia Gorzowska. Zagrali koncerty m.in. w parku Róż, przy zbiegu u. Krótkiej, Zbąszyńskiej i Kobylogórskiej na Zakanalu, w rejonie placu zabaw przy ul. Spółdzielców na Zawarciu, a także na placu przy Szwoleżerów i Wróblewskiego na os. Górczyn czy placu zabaw przy ul. Dywizjonu 303 i ul. Teresy Marii Klimek na os. Dolinki.Z uwa

gi na spore zainteresowanie mieszkańców Gorzowa, Orkiestra Dęta OSP Siedlice również w tym roku postanowiła zagrać koncerty w plenerze. Jednak tym razem, o wybór miejsc gdzie mają się pojawić, poprosiła samych mieszkańców.

Tym samym, pierwszy koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice odbędzie się w piątek 4 czerwca o godz. 18 w parku Górczyńskim. Sam koncert ma potrwać około 1 godziny.  - Cieszymy się, że nareszcie możemy grać w przestrzeni miejskiej. Park Gorczyński to wizytówka osiedla Górczyn. Właśnie tę okolicę, najczęściej wskazywaliście wy, mieszkańcy miasta w naszym głosowaniu. Przygotowaliśmy rozmaity program koncertu. Mamy nadzieję, że każdy z was znajdzie coś dla siebie w przygotowanym przez nas repertuarze – podkreślają muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice.

Kolejny koncert został zaplanowany na niedzielę 6 czerwca na godz. 14.30 na Kwadracie, czyli Placu Nieznanego Żołnierza. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości