Wiadomości

Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z koncertami plenerowymi

4 czerwca 2021, 10:17
fot. Orkiestra Dęta OSP Siedlice
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice również w tym roku ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w piątkowy wieczór w parku Górczyńskim.

W ubiegłym roku przez całe lato muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice koncertowali w plenerze. Postanowili wyjść do gorzowian i zagrać koncerty w miejscach, gdzie ze swoimi osiedlowymi koncertami nie dotarła Filharmonia Gorzowska. Zagrali koncerty m.in. w parku Róż, przy zbiegu u. Krótkiej, Zbąszyńskiej i Kobylogórskiej na Zakanalu, w rejonie placu zabaw przy ul. Spółdzielców na Zawarciu, a także na placu przy Szwoleżerów i Wróblewskiego na os. Górczyn czy placu zabaw przy ul. Dywizjonu 303 i ul. Teresy Marii Klimek na os. Dolinki.Z uwa

gi na spore zainteresowanie mieszkańców Gorzowa, Orkiestra Dęta OSP Siedlice również w tym roku postanowiła zagrać koncerty w plenerze. Jednak tym razem, o wybór miejsc gdzie mają się pojawić, poprosiła samych mieszkańców.

Tym samym, pierwszy koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice odbędzie się w piątek 4 czerwca o godz. 18 w parku Górczyńskim. Sam koncert ma potrwać około 1 godziny.  - Cieszymy się, że nareszcie możemy grać w przestrzeni miejskiej. Park Gorczyński to wizytówka osiedla Górczyn. Właśnie tę okolicę, najczęściej wskazywaliście wy, mieszkańcy miasta w naszym głosowaniu. Przygotowaliśmy rozmaity program koncertu. Mamy nadzieję, że każdy z was znajdzie coś dla siebie w przygotowanym przez nas repertuarze – podkreślają muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice.

Kolejny koncert został zaplanowany na niedzielę 6 czerwca na godz. 14.30 na Kwadracie, czyli Placu Nieznanego Żołnierza. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości