Wiadomości

Oferta Orange Flex 3 miesiące za 1 zł

31 maja 2021, 13:14, Artykuł sponsorowany
Orange Flex to Twoja sieć w aplikacji, czyli Plan komórkowy, którym zarządzasz przez apkę. Szybko i prosto. Sprawdź Orange Flex promocje, a szczególnie 3 miesiące za 1 zł miesięcznie. Poznaj Orange Flex i najlepsze Flex promocje.

Orange Flex – co to?

Orange Flex to Plan komórkowy, którym zarządzasz w aplikacji na swoim smartfonie. Prosto, wygodnie i bez zobowiązań. Zapomnij o podpisywaniu umów czy wizytach w salonie stacjonarnym. Orange Flex to sieć w aplikacji. Nas to nie dziwi! Masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE a do tego nielimitowane GB na popularne social media. Z Social Pass możesz korzystać m.in. z Facebooka, Messengera, Instagrama, czy TikToka do woli, a Twój pakiet GB się nie zmniejsza. Wybierasz Plan z preferowaną liczbą GB internetu miesięcznie. Możesz także dołączyć do sieci 5G, decydując się na Plan 100 GB za 80 zł miesięcznie.

Dlaczego warto dołączyć do Orange Flex?

  • Jesteś elastyczny – zmieniasz swój Plan komórkowy, jak chcesz i kiedy chcesz. W dowolnym momencie możesz zmniejszać lub zwiększać liczbę GB internetu. Zapomnij o długoterminowych umowach.

  • Korzystasz z nowoczesnych technologii – w Orange Flex możesz otrzymać darmową drugą kartę SIM lub e-SIM, czyli elektroniczną kartę, którą instalujesz na dowolnym urządzeniu. Dzięki e-SIM możesz korzystać z numeru telefonu na smartwatchu, drugim smartfonie czy tablecie. Jeśli chcesz, możesz wybrać także Plan komórkowy z dostępem do 5G.

  • Masz ulubione rozrywki na wyciągnięcie ręki z Passami – w Orange Flex możesz słuchać ulubionej muzyki, oglądać filmy i seriale, a także grać w gry a Twoje GB internetu nie ubywają. Wszystko dzięki dodatkowym Passom, czyli nielimitowanym GB na ulubione rozrywki.

  • Kupujesz sprzęty w Sklepie Flex w atrakcyjnych cenach – w Sklepie Flex znajdziesz świetne zniżki na smartfony, smartwatche, słuchawki i inteligentne urządzenia domowe.

  • Korzystasz z Orange Flex promocji – możesz dzielić się GB ze znajomymi, polecać Flexa i zarabiać i wiele więcej. We Flexie zawsze znajdziesz atrakcyjne oferty i oszczędzisz!


Orange Flex promocje

Chcesz poznać Flex promocje? Sprawdź 3 miesiące za 1 złw Orange Flex – https://flex.orange.pl/promocje/3m1. O co chodzi? Wpisując kod FLEX3 w apce Flexa, zyskujesz 3 miesiące z Flexem za 1 zł za miesiąc. Promocja dotyczy wszystkich Planów – niezależnie, czy wybierzesz 15, 30, 50 czy 100 GB internetu miesięcznie, możesz z niej skorzystać. Jak to zrobić?

  1. Pobierz aplikację Orange Flex, wybierz preferowany Plan i załóż konto Flex.

  2. Możesz przenieść numer z Orange, nju mobile, od innego operatora lub stworzyć nowy!

  3. W aplikacji Flexa prosto i szybko potwierdzasz swoją tożsamość.

  4. Przed dodaniem metody płatnościwpisz kod FLEX3.

  5. Gotowe! Masz 3 miesiące za 1zł/miesiąc i jesteś w Orange Flex.

Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości