Wiadomości

Dwa dni z hip-hopem w gorzowskim amfiteatrze

29 maja 2021, 17:50
W czerwcu scena gorzowskiego amfiteatru wypełni się hip-hopowymi brzmieniami. A wszystko za sprawą II edycji Amfiteatr Hip Hop Festiwal. Na scenie wystąpią tacy artyści jak m.in. Paluch, Kękę, Hemp Gru czy Szpaku. Impreza została zaplanowana sobotę 19 czerwca i niedzielę 20 czerwca.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów hip-hopu. II edycja Amfiteatr Hip Hop Festiwal, która w ubiegłym roku nie odbyła się z powodu pandemii koronawirusa i została przełożona na 2021 rok, tym razem odbędzie się zgodnie z planem. Imprezę zaplanowano na sobotę 19 czerwca i niedzielę 20 czerwca w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie.

W pierwszy dzień (19.06) na scenie zobaczymy takich artystów jak: Paluch, Kękę, Sarius, Malik Montana, Kukon, Major SPZ, Floral Bugs, Soina. Natomiast w drugi dzień (20.6) wystąpią: PRO8L3M, Szpaku, Hemp Gru i Soina. Prowadzenie imprezy: Yurkosky.

Wstęp na  Amfiteatr Hip Hop Festiwal jest biletowany. Co istotne, bilety kupione w 2020 roku, zachowują ważność na tegoroczną imprezę. Obecnie można kupić następujące wejściówki: 19 czerwca – 89 zł, 20 czerwca – 89 zł oraz karnet dwudniowy za 139 zł. 

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Link do wydarzenia na facebooku znajdziesz TUTAJ.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości