Wiadomości

Dwa dni z hip-hopem w gorzowskim amfiteatrze

29 maja 2021, 17:50
W czerwcu scena gorzowskiego amfiteatru wypełni się hip-hopowymi brzmieniami. A wszystko za sprawą II edycji Amfiteatr Hip Hop Festiwal. Na scenie wystąpią tacy artyści jak m.in. Paluch, Kękę, Hemp Gru czy Szpaku. Impreza została zaplanowana sobotę 19 czerwca i niedzielę 20 czerwca.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów hip-hopu. II edycja Amfiteatr Hip Hop Festiwal, która w ubiegłym roku nie odbyła się z powodu pandemii koronawirusa i została przełożona na 2021 rok, tym razem odbędzie się zgodnie z planem. Imprezę zaplanowano na sobotę 19 czerwca i niedzielę 20 czerwca w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie.

W pierwszy dzień (19.06) na scenie zobaczymy takich artystów jak: Paluch, Kękę, Sarius, Malik Montana, Kukon, Major SPZ, Floral Bugs, Soina. Natomiast w drugi dzień (20.6) wystąpią: PRO8L3M, Szpaku, Hemp Gru i Soina. Prowadzenie imprezy: Yurkosky.

Wstęp na  Amfiteatr Hip Hop Festiwal jest biletowany. Co istotne, bilety kupione w 2020 roku, zachowują ważność na tegoroczną imprezę. Obecnie można kupić następujące wejściówki: 19 czerwca – 89 zł, 20 czerwca – 89 zł oraz karnet dwudniowy za 139 zł. 

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Link do wydarzenia na facebooku znajdziesz TUTAJ.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości