Wiadomości

Pożar hali produkcyjnej w Bogdańcu [film]

29 maja 2021, 16:51
fot. czytelnik
W sobotnie popołudnie w Bogdańcu koło Gorzowa doszło do pożaru hali produkcyjnej. Na miejsce zostało wysłanych łącznie osiem zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Informację o pożarze oraz zdjęcia i nagranie otrzymaliśmy od naszego czytelnika na facebookowym profilu gorzowianin.com. Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał w sobotę 29 maja o godz. 16.03 zgłoszenie o pożarze hali produkcyjnej przy ul. Ogrodowej w Bogdańcu. Na miejsce zostało wysłanych łącznie osiem zastępów straży pożarnej.

- Doszło do pożaru hali produkcyjnej. Obok hali znajdował się budynek mieszkalny. Wszystkie dziewięć osób, które znajdowały się w mieszkaniach, ewakuowały się samodzielnie, jeszcze przed przybyciem pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej. Jak informują strażacy, pożar został zlokalizowany. Trwa akcja gaśnicza i obrona budynku mieszkalnego.

AKTUALIZACJA

Firma zajmowała się proukcją dekoracji naturalnych. - Chciałbym podziękować strażakom z OSP Bogdaniec, OSP Witnica, OSP Lubczyno, jak i strażakom z Gorzowa za profesjonalną i szybką akcję gaśniczą - podkreśla pan Sławomir, właściciel firmy.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/7 Pożar w Bogdańcu

1/7 Pożar w Bogdańcu

2/7 Pożar w Bogdańcu

2/7 Pożar w Bogdańcu

3/7 Pożar w Bogdańcu

3/7 Pożar w Bogdańcu

4/7 Pożar w Bogdańcu

4/7 Pożar w Bogdańcu

5/7 Pożar w Bogdańcu

5/7 Pożar w Bogdańcu

6/7 Pożar w Bogdańcu

6/7 Pożar w Bogdańcu

7/7 Pożar w Bogdańcu

7/7 Pożar w Bogdańcu

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości