Czołówka renault i volkswagena pod Gorzowem

21 maja 2021, 11:35
fot. Wypadki Gorzów
W piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Różanek doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie.

W piątek 21 maja około godz. 11 na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Różankami, a Nierzymiem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

- Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki renault, który poruszał się w kierunku Gorzowa, zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do czołowego zderzenia z kierującym volkswagenem. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Niewykluczone, że do czołówki doszło podczas manewru wyprzedzania.

Dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie. Na czas działań służb, w miejscu wypadku ruch odbywał się wahadłowo.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->