Wiadomości

Czołówka renault i volkswagena pod Gorzowem

21 maja 2021, 11:35
fot. Wypadki Gorzów
W piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Różanek doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie.

W piątek 21 maja około godz. 11 na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Różankami, a Nierzymiem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

- Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki renault, który poruszał się w kierunku Gorzowa, zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do czołowego zderzenia z kierującym volkswagenem. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Niewykluczone, że do czołówki doszło podczas manewru wyprzedzania.

Dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie. Na czas działań służb, w miejscu wypadku ruch odbywał się wahadłowo.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości