Wiadomości

Pożar pustostanu w Gorzowie. Ranny mężczyzna

20 maja 2021, 22:09, mk
foto: Pomoc Drogowa FIX-CAR
Pożar pustostanu na terenie byłej jednostki wojskowej w Gorzowie. Dym było widać nawet z osiedla Dolinki. O zdarzeniu zaalarmowali nas czytelnicy.

Zgłoszenie o pożarze gorzowska straż pożarna otrzymała w czwartek 20 maja o godzinie 21:15. Na miejsce pożaru natychmiast zostały zadysponowane 3 zastępy PSP. Jednak przed ratownikami ze straży, pierwsi na ulicę Piłkarską w Gorzowie dojechali policjanci, którzy z daleka widzieli unoszący się dym. To oni wyprowadzili z palącego się pustostanu rannego mężczyznę. Do pomocy ruszyła także osoba, która była niedaleko.

Poszkodowana osoba z poparzonymi dłońmi została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, który również został wezwany na miejsce pożaru. Mężczyzna został opatrzony przez ratowników i przewieziony do szpitala. Działania na miejscu trwały jeszcze kilkanaście minut, przybyli na miejsce strażacy ugasili ogień. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości