Advertisement

Prasówka z lubuskiego 13 maja 2021

13 maja 2021, 23:34
Co dziś ciekawego wydarzyło się w regionie lubuskim? Portal Lubuskie24.pl to pierwsze źródło informacji w całym województwie.

Od poniedziałkowego wieczora trwają poszukiwania 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka, którzy wyszli z domu w miejscowości Ledno i zaginęli. W środę psy podjęły trop w okolicach rzeki Odry, a nad jej brzegiem znaleziono bluzę jednego z chłopców. W czwartek 13 maja rozpoczęła się kolejna doba poszukiwań chłopców. W działania są zaangażowane ogromne siły i środki. Więcej informacji w artykule pt. „Mija kolejna doba poszukiwań Filipa i Marka. Co się stało z chłopcami?”

Pogoda wciąż płata figla. Po kilku wręcz upalnych dniach, w środowy późny wieczór nad Zieloną Górą przeszła nawałnica. Zalane zostały piwnice, garaże i prywatne posesje. Więcej o nawałnicy, która przeszła nad Zieloną Górą w artykule pt. „Zalane ulice w Zielonej Górze. Sporo interwencji straży”

Lataliśmy do Turcji, teraz być może polecimy do Chorwacji. Niewielkie lotnisko w podzielonogórskim Babimoście ma ogromne ambicje. Jak zapewnia Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, trwają rozmowy z przewoźnikami, którzy są zainteresowani uruchomieniem nowych połączeń. O lubuskich aspiracjach lotniskowych przeczytasz na portalu lubuskie24.pl


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x