Wiadomości

Ktoś przecina opony w zaparkowanych autach

13 maja 2021, 21:00, ak
fot. Anna Kluwak
Przez ostatnie dwie noce przy ul. Dywizjonu 303 na os. Dolinki w Gorzowie doszło do uszkodzenia kilku samochodów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Sprawca lub sprawcy postanowili pod osłoną nocy przeciąć opony w zaparkowanych autach. Sprawa została zgłoszona na policję.

Do portalu gorzowianin.com zwróciła się czytelniczka Katarzyna, która poinformowała naszą redakcję o uszkodzonych samochodach na os. Dolinki w Gorzowie. Jak się okazało, przez ostatnie dwie noce, w zaparkowanych autach przy ul. Dywizjonu 303 zostały poprzecinane opony, prawdopodobnie za pomocą noża.

- Jest to dla nas bardzo przykra sprawa. Przez ostatnie dwie noce ktoś bardzo nieżyczliwy przecina opony w autach osobowych oraz tych transportowych służących do pracy. Sprawca bądź sprawcy są na tyle bezczelni, że nawet nie oszczędzają samochodów stojących na miejscach dla osób niepełnosprawnych. Chciałabym ostrzec mieszkańców innych osiedli, aby byli bardziej czujni – pisze w mailu do redakcji czytelniczka Katarzyna.
Gorzowska policja potwierdza, że wpłynęła do nich informacja o przeciętych oponach na os. Dolinki. - Policjanci podjęli czynności w tej sprawie. Również w godzinach nocnych zostaną skierowane policyjne patrole w tamten rejon. Jednak zwracamy się wszystkich kierowców, którzy mają w swoich pojazdach kamery, które również nagrywają w nocy, aby przejrzeli nagrania i sprawdzili czy nie zarejestrowały one potencjalnych sprawców. Ponadto zwracamy się do osób pokrzywdzonych, którym zostały przecięte opony, aby się do nas zgłaszali – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości