Wiadomości

Stal rusza ze sprzedażą biletów. 10% trafi na konto chorej Niny

12 maja 2021, 19:29, Marcin Kluwak
W czwartek 13.05.2021r. rusza sprzedaż biletów na trzy najbliższe pojedynki Moje Bermudy Stali Gorzów, które rozegrane zostaną na Jancarzu! Przy tej okazji Stalowcy chcą zrobić coś dobrego dla chorej na SMA Niny. 10% wpływów ze sprzedaży biletów na mecz z Częstochową, zasili konto zbiórki dla chorej dziewczynki.

- Cała żużlowa Polska pomaga chorej Ninie Słupskiej. Dwulatka jest chora na SMA, a pieniądze są potrzebne na terapię genową oraz rehabilitację. Zbieramy pieniądze na najdroższy lek świata, dlatego też z chęcią przyłączamy się do zbiórki. 10 procent wpływów ze sprzedaży biletów na mecz z Częstochową, zasili konto zbiórki dla chorej dziewczynki - mówi Tomasz Michalski, dyrektor zarządzający KS Stal Gorzów.

23 maja Stalowcy zmierzą się z drużyną Eltrox Włókniarza Częstochowa, 29.05 rywalem będzie ekipa eWinner Apatora Toruń, z kolei 6.06 żółto-niebiescy zmierzą się z FOGO Unią Leszno!

Start sprzedaży biletów – 13.05.2021r. – godz. 19:47 na stronie: https://bilety.stalgorzow.pl/

Ilość biletów ograniczona! Uwaga! Miejsca numerowane z karnetów NIE OBOWIĄZUJĄ. Przy zakupie biletów wybieramy tylko trybunę wysoką lub niską. Bilety nie mają miejsc numerowanych.

Ceny biletów:

Trybuna Niska:

Bilet normalny – 45zł

Junior 7-15 lat – 20zl

Senior 65+ – 35zł – Trybuna Niska

Dziecko do 6 roku życia włącznie wejście za darmo.

Trybuna Wysoka:

Bilet normalny – 55zł

Junior 7-15 lat – 20zl

Senior 65+ – 40zł Trybuna Wysoka

Dziecko do 6 roku życia włącznie wejście za darmo.

W sprzedaży także bilety rodzinne. Przy zakupie pakietu rodzinnego – tj. dwóch biletów normalnych oraz jednego Junior 7-15 lat – bilet dla dziecka jest wówczas w cenie 10zł.

W sprzedaży są również:

– Bilet VIP – 300 zł – upoważnia do wejścia na trybunę główną oraz skorzystania z cateringu – liczba biletów ograniczona.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości