Wiadomości

Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną kobietę. Kierująca renault miała 4,2 promila!

10 maja 2021, 11:08
fot. KMP Gorzów
To już drugi raz, kiedy zatrzymana przez policjantów 38-letnia kobieta miała w swoim organizmie ponad 4 promile alkoholu. W miniony weekend kierująca renault uderzyła w krawężnik i uszkodziła koło. Okazało się, że miała w swoim organizmie 4,2 promila alkoholu. Mało tego, kobieta złamała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W sobotę 8 maja przed godziną 21 policjanci otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnie pijanym kierowcy na jednej z ul. Kostrzyna nad Odrą. Kobieta kierująca renault uderzyła w krawężnik, uszkodziła koło swojego auta i uciekła pieszo z miejsca zdarzenia. 

Kiedy patrol przyjechał w okolice ulicy Niepodległości w Kostrzynie nad Odrą, zastali uszkodzone renault. W okolicy zauważyli kobietę, która przyznała się do kierowania auta. Policjanci już po chwili wiedzieli, że podejrzenia zgłaszającego co do stanu trzeźwości 38-letniej mieszkanki Kostrzyna nad Odrą, potwierdzą się badaniem alkomatem. Nie spodziewali się jednak, że wynik będzie tak wysoki, a kobieta wykaże się skrajną nieodpowiedzialnością siadając w takim stanie za kierownicę – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma w swoim organizmie ponad 4,2 promila alkoholu. Auto zostało przekazane bliskim, a 38-latka została zatrzymana. Jak się okazało, kobieta miała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za to, że w listopadzie 2020 roku została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Wówczas w swoim organizmie również miała 4 promile alkoholu.  

38-letnia kobieta, jak tylko wytrzeźwieje, zostanie przesłuchana. W poniedziałek 10 maja usłyszy zarzuty związane z kierowanie autem pod wpływem alkoholu i pomimo wydanego sądowego zakazu.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości