Wiadomości

Mężczyzna ukradł laptopa z zaparkowanego samochodu. Kto rozpoznaje złodzieja? [film]

6 maja 2021, 15:13
fot. KMP
Policjanci z Gorzowa proszą o pomoc w rozpoznaniu złodzieja, który w czwartek 29 kwietnia ukradł laptopa z samochodu zaparkowanego przy ul. Mickiewicza 27. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę z nagrania, proszony jest o kontakt z policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży laptopa z samochodu zaparkowanego przy ul. Mickiewicza 27. Chociaż do zdarzenia doszło w czwartek 29 kwietnia, to policjanci dopiero teraz zdecydowali się upublicznić zapis z monitoringu na którym widać złodzieja. 

- Nieustalony dotąd mężczyzna otworzył drzwi od strony pasażera i z fotela zabrał sprzęt marki lenovo o wartości 4 tysięcy złotych. W tej sprawie policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym zarejestrowano podejrzaną osobę – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę z nagrania proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem 112 lub 47 791 21 11. Natomiast właściciel laptopa oferuje nagrodę w wysokości 1000 zł dla osoby, która wskaże sprawcę.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości