Mężczyzna ukradł laptopa z zaparkowanego samochodu. Kto rozpoznaje złodzieja? [film]

6 maja 2021, 15:13
fot. KMP
Policjanci z Gorzowa proszą o pomoc w rozpoznaniu złodzieja, który w czwartek 29 kwietnia ukradł laptopa z samochodu zaparkowanego przy ul. Mickiewicza 27. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę z nagrania, proszony jest o kontakt z policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży laptopa z samochodu zaparkowanego przy ul. Mickiewicza 27. Chociaż do zdarzenia doszło w czwartek 29 kwietnia, to policjanci dopiero teraz zdecydowali się upublicznić zapis z monitoringu na którym widać złodzieja. 

- Nieustalony dotąd mężczyzna otworzył drzwi od strony pasażera i z fotela zabrał sprzęt marki lenovo o wartości 4 tysięcy złotych. W tej sprawie policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym zarejestrowano podejrzaną osobę – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę z nagrania proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem 112 lub 47 791 21 11. Natomiast właściciel laptopa oferuje nagrodę w wysokości 1000 zł dla osoby, która wskaże sprawcę.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x