Wiadomości

Bezczelna kradzież w centrum Gorzowa. Kto rozpoznaje złodzieja? [film]

2 maja 2021, 20:38
fot. W Muzycznym
Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy na terenie ogródka gastronomicznego restauracji W Muzycznym w samym centrum Gorzowa. Mężczyzna wszedł na teren ogródka i ukradł fotel oraz stolik kawowy. Jak się okazało, zrobił to już drugi raz. Właściciel restauracji apeluje o pomoc w rozpoznaniu złodzieja.

„W Muzycznym” to restauracja, która mieści się na rogu ul. Obotryckiej i Mostowej w samym centrum Gorzowa. Sporą popularnością w okresie letnim cieszy się zwłaszcza ogródek gastronomiczny, który znajduje się przed lokalem (oczywiście kiedy restauracje są otwarte dla klientów). Dlatego też wielu klientów było zszokowanych informacją, którą zamieścił na profilu „W Muzycznym” właściciel lokalu. Jak się okazało, w nocy w niedzielę 2 maja doszło do bezczelnej kradzieży. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Nieznany mężczyzna ukradł fotel oraz stolik kawowy i to nie pierwszy raz. 

- Dzisiaj ten oto nieudolny złodziejaszek, już po raz drugi ukradł z Muzycznego krzesła i stolik kawowy. Charakterystyczna ciemna koledżówka, wysokie buty nike, sposób poruszania się i brak włosów. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszę o kontakt - apeluje Jacek Górecki, właściciel "W Muzycznym".

Na nagraniu widać, jak złodziej pojawił się na miejscu o godz. 3.56 w nocy. Przez około minutę męczył się, aby zabrać jednocześnie stolik kawowy i krzesło, ostatecznie to mu się udało i odszedł z łupem ul. Obotrycką w stronę skrzyżowania z ul. Pionierów.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości